Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Vag-Expert Skoczów poszukuje mechaników. Zarabiaj nawet 18 tys. zł!

Jeśli jesteś dobrym mechanikiem, pewnie nie szukasz pracy. Czy jesteś jednak zadowolony z warunków, w jakich pracujesz? Ze swoich zarobków? Jeśli chciałbyś pracować w świetnie wyposażonym, znanym i polecanym serwisie, w którym naprawia się samochody z całej Europy - skontaktuj się z Vag-Expert Skoczów.

Skoczowski warsztat poszukuje mechaników z doświadczeniem, którzy chcieliby dołączyć do zespołu złożonego z prawdziwych ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Jednym z nich jest kierownik Tomasz Nowak, który wśród swoich osiągnięć może wymienić piąte miejsce w prestiżowym konkursie Mechanik Roku 2016, organizowanego przez uznane marki: Autopartner, Bosch, Castrol, ZF, Zachs, Lemforder

Vag-Expert działa w Skoczowie od 1995 roku i specjalizuje się w serwisowaniu marek Volkswagen, Audi, Škoda i Porsche. Warsztat oferuje nie tylko spokoją i miłą atmosferę pracy, ale też dostęp do oryginalnych instrukcji serwisowych, systemu informacji serwisowej TPI,  testerów ODIS i wielu innych profesjonalnych narzędzi i urządzeń. 

Wśród wykonywanych usług znajdują się:

  • remonty kapitalne silników
  • wymiany pasków i łańcuchów rozrządu
  • przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji
  • sprzedaż nowych i używanych części mechanicznych do samochodów grupy VAG
  • regeneracja bloków i głowic silników do wszystkich pojazdów
  • regeneracja turbosprężarek do samochodów osobowych wszystkich marek
  • regeneracja wtryskiwaczy i pomp paliwa wszystkich układów commonrail
  • regeneracja filtrów cząstek stałych i katalizatorów do wszystkich pojazdów spalinowych

W dwóch warsztatach firmy VAG-EXPERT znajdujących się na terenie Skoczowa naprawianych jest ponad 30 samochodów tygodniowo od klientów z całej Europy oraz setki podzespołów. Skuteczność napraw i wysoką jakość obsługi potwierdzają ich opinie, o czym świadczy Certyfikat Zaufany Warsztat przyznawany przez portal DobryMechanik.pl.

Naprawa samochodów z jednej grupy producenckiej umożliwia nie tylko łatwiejsze zdobycie doświadczenia i wprawy, ale daje też szansę na szybsze zdobycie większych zarobków.

Vag-Expert Skoczów proponuje najbardziej uczciwy system wynagradzania - ile zrobisz, tyle zarobisz.  Wyznacznikiem jest katalog czasu pracy Volkswagen AG - w okresie próbnym stawka wynosi 55 zł za roboczogodzinę, a po kilku tygodniach zwiększa się do 60 zł. Doświadczeni mechanicy, którzy bez nadzoru kierownika potrafią naprawiać auta otrzymują nawet 70 zł za roboczogodzinę.

Miesiąc ma średnio 21,5 dni roboczych (bez sobót i niedziel), co daje 172 godziny. Gdy pomnożymy to przez stawkę 70 zł - daje to średni zarobek ponad 12 tys. zł. Najlepsi jednak zarabiają znacznie więcej - nawet do 18 tys. zł miesięcznie! Skoczowski warsztat płaci za czasy katalogowe, a dobry mechanik potrafi przecież wykonać pracę szybciej niż przewiduje katalog.

Dlatego nie zwlekaj i aplikuj! Szczegółowe informacje na temat warsztatu i dane kontaktowe znajdują się na stronie www.vag-expert.pl

Kontakt w sprawie pracy pod numerem telefonu 33 476 24 40.

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: