Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Uwaga! W Hażlachu utrudnienia

W związku z pożarem samochodu jaki miał miejsce dziś rano w Hażlachu, występują tam utrudnienia w ruchu. Policjanci zalecają objazdy.

Policjanci informują o utrudnieniach na drodze wojewódzkiej nr 937. - Aktualnie zablokowany jest ruch na kilkusetmetrowym odcinku ulicy Jastrzębskiej - od ronda do skrzyżowania z ulicą Pogwizdowską. Utrudnienia mogą potrwać do jutra. Policjanci zalecają objazdy i proszą kierowców o ostrożną jazdę - informuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej Policji.

Utrudnienia są spowodowane akcją Straży Pożarnej-schładzania butli z tlenem i acetylenem, znajdujących się w samochodzie, który dziś nad ranem uległ całkowitemu spaleniu w pobliżu drogi [Pisaliśmy: Hażlach: Pożar auta z butlami]. - W chwili obecnej policjanci i strażacy z OSP kierują ruchem. Późnym popołudniem ma zostać wprowadzone oznakowanie tymczasowe - mówi oficer prasowy.

Wyznaczono objazdy:

- kierowcy jadący od Zebrzydowic do Cieszyna powinni kierować się w prawo na ulicę Pogwizdowską i dalej poruszać się przez Brzezówkę, Pogwizdów do Cieszyna ulicą Frysztacką (jest to objazd w dwóch kierunkach przeznaczony dla samochodów ciężarowych),

- kierowcy jadący od ronda koło stacji paliw w kierunku Zebrzydowic powinni kierować się na objazd przez Kończyce Wielkie (skręcić w lewo przy stacji paliw Babilon) lub kilka kilometrów dalej w Pruchnej skręcić w lewo w ulice Zebrzydowicką.

- Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do znaków drogowych, a także sygnałów dawanych przez policjantów i inne służby uprawnione do kierowania ruchem - zaleca rzecznik cieszyńskiej policji.

(red.)

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: