Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uwaga! Bielska zamknięta

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy w najbliższych dniach w Chybiu. Przez tydzień, od 18.05.12 (piątek) do 25.05.12 jest planowane zamknięcie głównego przejazdu kolejowego w centrum Chybia.

PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu naprawiać będzie przejazd kolejowy w  60.447 km, linii nr 93 Trzebinia –Zebrzydowice w torze nr 1,2,3,4 w stacji Chybie, w ciągu ul. Bielskiej. Dlatego też na stronie gminnej Chybia ukazało się ogłoszenie Wójta Gminy Chybie, który zawiadamia, że w dniach od 18.05.2012 od godz. 7.00 do dnia 24.05.2012 do godz. 20.00 planowane jest całkowite wstrzymanie ruchu pieszego oraz kołowego na tym przejeździe. Powyższe zamknięcie ulicy Bielskiej pokrywać się będzie z zamknięciami torów w stacji Chybie.

Pojazdy do 3,5 tony kierowane będą na objazd ul. Objazdową i ul. Wyzwolenia w Chybiu, a dla pojazdów powyżej 3,5 tony wyznaczony zostanie objazd ul. Cieszyńską w Mnichu i Główną w Drogomyślu a dalej DK 81 w kierunku Strumienia. Szczegółowe informacje dotyczące objazdów zastępczych na czas zamknięcia przejazdu wraz z niezbędnym oznakowaniem zostaną podane do publicznej wiadomości po zatwierdzeniu projektu organizacji ruchu.

(red.)

źródło: UG Chybie
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: