Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń wyróżniony przez PZPN

Wczoraj (25.10) podczas konferencji „Bezpieczny Stadion” organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej wyróżniono ustroński samorząd. Ma to związek z powstaniem nowego boiska i stadionu Kuźni Ustroń, a także niedawną organizacją meczu drużyn narodowych Polski i Austrii do lat 16.

Jak przyznaje jeszcze urzędujący burmistrz Ustronia, Ireneusz Szarzec- cieszę się, że Związek Piłki Nożnej zauważa również mniejsze miasta, dla których przeprowadzenie tak dużej inwestycji jak rozbudowa stadionu jest dużo trudniejszy. Jest to dla nas duże docenienie i wyróżnienie.

Konferencja była jednak organizowana przede wszystkim pod kątem poprawy bezpieczeństwa podczas meczów piłki nożnej. Co ciekawe, nagroda dla samorządu pojawiła się po raz pierwszy w tym roku podczas konferencji. Uczestniczyli w niej minister sportu Witold Bańka, prezes PZPN Zbigniew Boniek, Komendant Główny Policji dr Jarosław Szymczyk oraz były piłkarz reprezentacji Jan Tomaszewski.

Nagrodę w imieniu burmistrza odebrały Katarzyna Czyż-Kaźmierczak (naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki) oraz Iwona Bujok (asystentka burmistrza).

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: