Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: radny zrzekł się mandatu

Do naszej redakcji wpłynęła wiadomość skierowana do ustrońskich radnych w sprawie złożenia mandatu radnego przez Wincentego Janusa. W liście przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Janik oskarża lokalne media o "niekompetencję i szukanie afer".

Treść poniższej wiadomości skierowanej do radnych otrzymaliśmy z kilku źródeł:

- Chciałem podkreślić, żeby tą decyzję radnego poważnie potraktować, bo dobrze znam pana Wincentego i jestem przekonany, że to jest główny powód jej podjęcia. Tu nie ma żadnej ideologii, to jego wybór. Współczuję mu bardzo, nie chciałbym być na jego miejscu w tym momencie. Życzę mu dużo zdrowia i wszystkiego dobrego - przyznał w rozmowie z naszym portalem Marcin Janik.

Przewodniczący odniósł się także do swoich słów na temat lokalnych mediów. - Nie wszystkie media działają kompetentnie. Według mnie kompetentne działanie stawia po pierwsze na prawdę, po drugie na przedstawienie sprawy od początku do końca i opinii wszystkich stron. Jednak to pismo skierowałem do radnych, aby zapewnić panu Wincentemu nieco spokoju. Jednak niestety któryś z nich wysłał tą wiadomość wszędzie - zaznacza.

Najbliższe wydanie Gazety Ustrońskiej ukazać się ma w czwartek (30.07).

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-28 19:09:07
JanKrzysztofArdanowski: Ale jaja. Ten list i próba zatajenia tej informacji jest absurdalna. Mamy XXI wiek, a nie PRL. Czyżby pan przewodniczący chciał powrotu cenzury? Kolejna afera po sprawie radnej i baru Utropek. Niezłych radnych ma pan burmistrz. Nic tylko pozazdrościć.
2020-07-28 19:27:50
Hammer Boy: Panie przewodniczący, niech Pan pamięta: "Pycha kroczy przed upadkiem".
2020-07-29 09:29:27
SramDoZlewu: Pewnie rozchorował się widząc projekt ścieżki rowerowej za 12 mln zł i inne przekręty . Tam można dostać udaru.
2020-07-29 09:53:54
Ebenezer: Widać teraz dogłębnie jakie fekalia wylewają się z rady miasta. Szczególnie od Pana przewodniczącego kumpla burmistrza.
2020-07-29 09:53:56
Ebenezer: Widać teraz dogłębnie jakie fekalia wylewają się z rady miasta. Szczególnie od Pana przewodniczącego kumpla burmistrza.
2020-07-29 11:36:45
TamaldoBanjo: Wstyd panie Janik. Niech ma pan resztki honoru i poda się do dymisji... aaaaa no tak, słowo klucz: "honor".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: