Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: Potrącenie pieszego

Dziś w południe miał miejsce wypadek drogowy. W Ustroniu na ul. Cieszyńskiej przechodzącego przez jednię mężczyznę potrąciła kierująca fordem kobieta.

- Według wstępnych ustaleń, przechodzący przez jednię na oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyzna został potrącony przez forda, którym kierowała 33-letnia mieszkanka Mikołowa. 72-letni mieszkaniec gminy Goleszów został przewieziony do szpitala – poinformował asp. Krzysztod Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków tego zdarzenia Wszelkie informacje o zdarzeniu proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie– tel 33 8516200 lub na bezpłatny nr alarmowy 112,997.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-12 18:20:43
kierowca_bombowca: Mam nadzieje że sędziwy Pan z tego szybko wyjdzie, a dynamicznie , ale ślepej hanysce odebrano prawojazdy .
2019-04-13 13:03:19
Myślący: panie kierowco bombowca ....jeżeli był pan świadkiem tego zdarzenia to pod tekstem są numery telefonu na które należy to zgłosić ....a jeżeli nie to proponuje powstrzymanie się od wydawania wyroków. Większość pieszych wymusza na kierowcach gwałtowne manewry bo niestety są "nabuzowani" przez niedouczone media ...i 90% przejść dla pieszych powinno mieć zmienioną lokalizację.... Kiedyś obowiązywała taka mądra zasada że 15 metrów od skrzyżowania nie było "nic"...to dawało czas na reakcję i nie blokowało np. ronda koło ING
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: