Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Urząd Pracy zmienia siedzibę

 

Od 15 listopada Urząd Pracy w Cieszynie zaczyna przyjmować swoich klientów w nowej siedzibie przy Placu Wolności 6. Budynek znany jest chyba wszystkim mieszkańcom powiatu, w tym miejscy mieścił się do niedawna jeszcze Urząd Skarbowy.

Budynek został wyremontowany pod potrzeby, wymogi i standardy rynku pracy oraz specyfiki prowadzonej działalności. Zmiana siedziby nie wpłynie na pozyskanie wielu dodatkowych metrów, ale w „nowym” urzędzie znajdzie się wreszcie profesjonalne archiwum. Przy Placu Wolności 6 funkcjonować będzie również Centrum Aktywizacji Zawodowej. W jednym miejscu skupione zostaną usługi i instrumenty rynku pracy.

- Na parterze i na drugim piętrze będzie funkcjonowało Centrum Aktywizacji Zawodowej, czyli pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe i wszystko to co jest finansowane z funduszu pracy, czyli staże, dotacje, doposażenia i szkolenia. Dzialalność ta będzie znacznie bardziej czytelniejsza i bardziej dostępna dla naszych klientów – podkreśla Anna Stefaniak-Bacza, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie

Termin przeprowadzki ustalony został na 10-12 listopada. Wtedy też  Urząd Pracy przy ulicy Kochanowskiego będzie nieczynny, wiąże się to między innymi z zabezpieczaniem dziesiątków tysięcy dokumentów.

- Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – apeluje dyrektor Urzędu Pracy w Cieszynie -  z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia i komplikacje związane z naszą przeprowadzką.

Wszystkie osoby, które miały ustalone terminy stawiennictwa w urzędzie pracy właśnie w dniach zmiany siedziby (10-12 listopad) dostana pisemną informację z innym wyznaczonym terminem zgłoszenia. 

Jeżeli jednak ktoś w dniach przeprowadzki pojawi się w UP na Kochanowskiego, pracownicy również będą do dyspozycji klienta.
BSK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: