Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Urodziny na 5 w Galerii Stela w Cieszynie

W sobotę 18 listopada Galeria Stela w Cieszynie hucznie świętowała swoje 5. urodziny. Organizatorzy wydarzenia zadbali o bogaty program atrakcji, które przyciągnęły rzeszę klientów. Na gości czekały m.in. licytacje paragonowe i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami o łącznej wartości 15 tys. zł, pokazy kulinarne z popularną włoską szefową kuchni Cristiną Catese, występy lokalnych artystów oraz zjawiskowy pokaz fajerwerków.

- Galeria Stela powstała w 2018 roku. Od tamtej pory sukcesywnie dołączają do nas kolejne marki, w tej chwili mamy dwudziestu siedmiu najemców. Przy wyborze nazwy dla galerii kierowaliśmy się lokalną społecznością, chcieliśmy żeby kojarzyła się ona z regionem – podkreśla Anna Lato, kierownik działu marketingu Galerii Stela.

Jedną z gwiazd wydarzenia była znana dziennikarka i fotomodelka Dorota Gardias. - W Cieszynie jestem pierwszy raz. Na co dzień pracując w telewizji jestem tylko ja i kamera i nie widzę tej publiczności. Każdy aktor mówi, że najfajniej mu się gra w teatrze, jak czuję się tę energię od publiczności, jak widzi się, jak ona reaguje, wzrusza i śmieje, podczas takich wydarzeń jest dokładnie tak samo. Przychodzą różni ludzie, dzieciaki, osoby starsze, jest to dla mnie bardzo ważne, że mogę się z tymi ludźmi, których na co dzień nie widzę spotkać się i porozmawiać - mówi Dorota Gardias.

Warto podkreślić, że podczas 5. urodzin Galerii Stela nie zabrakło lokalnych akcentów. Swój talent zaprezentowali działająca w Domu Narodowym AGG - Amatorska Grupa Gitarowa pod kierunkiem Michała Kasztury oraz utytułowany zespół mażoretkowy Cieszyńskie Gwiazdeczki. Chętni mogli również uczestniczyć w ciekawych warsztatach plastycznych z elementami lokalnego folkloru. – Wspieramy inicjatywy lokalnych stowarzyszeń i instytucji, bardzo chętnie udostępniamy im stoiska na różne akcje, takie jak dzisiejsza – zaznacza Anna Lato.

Dużą atrakcją były warsztaty kulinarne połączone z degustacją poprowadzone przez znaną szef kuchni Cristinę Catese. Mistrzyni serwowała publiczności smaczne dania kuchni włoskiej.

Zainteresowaniem cieszyły się licytacje paragonowe, uczestnicy zacięcie walczyli o atrakcyjne nagrody - vouchery od Biura Podróży Itaka, hulajnogę elektryczną, robot kuchenny i konsolę PlayStation 5. Pozytywnych emocji dostarczyły gościom także liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Galerię Stela oraz partnerów wydarzenia.

Mnóstwo dobrej zabawy mieli najmłodsi. Dzieci mogły umalować buźkę, wykonać brokatowy tatuaż i kolorową fryzurę, uczestniczyć w pokazach iluzjonistycznych i warsztatach, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz skosztować darmowego popcornu i waty cukrowej.

Sporą atrakcją dla gości był imponujący muffinkowy tort urodzinowy oraz finałowy pokaz fajerwerków z dachu Galerii Stela.

Partnerzy wydarzenia: Biuro Podróży Itaka, Hebe, CCC, Świat Zabawek, Sinsay, Deichmann, kaes., briju, 4F, Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy, zespół mażoretkowy „Cieszyńskie Gwiazdeczki".

Patronat medialny: OX.pl - Portal Śląska Cieszyńskiego.

 

Zobacz również:

Wideo: Urodziny na 5 w Galerii Stela

Zdjęcia: Galeria Stela świętowała

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: