Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Urocze szczeniaczki do adopcji

Dziś chcemy Państwu przedstawić rewelacyjne dwumiesięczne szczeniaczki: dziewczynkę Rasti (ciemna sierść) oraz dwóch chłopaków - Rolsa i Rafiego (kolor beżowy). Pieski zostały urodzone przez bezdomną suczkę w wykopanej w ziemi norze, pod stertą desek...

Obecnie mieszkają w Domu Tymczasowym i szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów. Jak przystało na szczeniaki są przeurocze, ruchliwe i ufne. Ponadto cieszą się zdrowiem i życiem. Sądzimy, że jako dorosłe będą małe lub średniej wielkości. Ich mama nie jest duża, wabi się Perełka i waży około 10 kilogramów.

Młode pieski są pełne energii i wiary w to, że znajdą dobrych właścicieli. Czy Ktoś podziela ich optymizm?Szczeniaki mieszkają teraz w okolicach Skoczowa. Kto chce je przygarnąć?

Kontakt w sprawie adopcji: "Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "AS"; Dorota: tel./sms 787-028 - 318 (dzwonić prosimy po południu) i Debora: tel/sms 501-722 - 843. Wymagana jest wizyta przed i po adopcji oraz zobowiązanie do sterylizacji po osiągnięciu wymaganego wieku.

JP

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-15 22:38:24
johnny24: Nie mam nic przeciwko zwierzakom, ale mógłbym prosić, żeby szczeniaków nie nazywać "chłopcami" i "dziewczynkami"? To powoli zaczyna przeradzać się w szaleństwo. Na youtubie pełno jest też filmików z małymi zwierzakami, gdzie właściciele nazywani są "mama" i "tata". O tempora, o mores...
2019-09-15 23:41:26
donekT: ... O tempora, o mores, biorąc pod uwagę, w odniesieniu do jakich okoliczności te słowa zostały wypowiedziane. Wyrażające oburzenie wobec ówczesnego zepsucia i rozluźnienia obyczajów... Czy w odniesieniu do Katyliny, czy w odniesieniu do przejścia przez Rubikon, w każdą z wymienionych sytuacji zaangażowany był Gaius Iulius Caesar, reprezentujący jaką orientację seksualną???
2019-09-16 08:15:03
LeonKowalski : johnny24: to jeszcze nic,chore to jest mówienie przez facetów w czarnych sukiennkach z koloratkami do wiernych "mój synu" ,czy "moja córko" a przez wiernych do nich "mój ojcze" .
2019-09-16 08:46:55
johnny24: Nigdy do żadnego księdza nie powiedziałem "mój ojcze" - mam swojego tatę. Ale, kiedy zwracam się do księdza mówię "proszę księdza" a jeżeli jest zakonnikiem to mówię "ojcze", bo taka jest tradycja i mi to nie przeszkadza - nie widzę w tym nic chorego. I każdy wierzący w swojej wolności ma prawo, żeby tak się odzywać. A co do mówienia księży "mój synu", "moja córko" - to nie wiem, skąd swoją wiedzę czerpiesz, ale ja do kościoła chodzę i nie słyszałem ani żaden ksiądz się do mnie tak nie zwrócił...
2019-09-16 09:19:42
LeonKowalski : Ale zwracają się tak i zwracali. Ok,rozumiem,ale jak zwracanie się "ojcze"do zakonnika który nie jest Twoim tatą Ci nie przeszkadza to też nie powinno Ci przeszkadzać jak ktoś mówi że jest "tatą " czy "mamą" swego zwierzaka choć z wiadomych powodów ich nie jest .
2019-09-16 17:31:02
donekT: LeonKowalski Twoje wypowiedzi zalatują TRANSFOBIĄ! Jesteś Nietolerancyjny! Wstyd!
2019-09-16 18:13:00
utopiec: Ciekawy temat. Ale co to ma wspólnego ze szczeniakami?
2019-09-18 20:20:48
donekT: „To, co zwierzęce, staje się ludzkie, a to, co ludzkie, zwierzęce.” Karol Marks.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: