Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Upadek na skoczni

Do groźnie wyglądającego upadku doszło dzisiaj na skoczni w Wiśle Malince. Młody skoczek uderzył głową o zeskok, na kilka chwil stracił przytomność.
Na skoczni w Wiśle Malince trwają treningi polskiej ekipy, przed jutrzejszym Pucharem Świata. Razem z zawodnikami na obiekcie skaczą również przedskoczkowie. Jeden z nich - Paweł Wąsek zawodnik Klubu Sportowego – Wisła Ustronianka, podczas jednego ze skoków popełnił błąd przy wyjście z progu. Skoczek lądując uderzył głową o zeskok skoczni.
 
Na moment stracił przytomność, natychmiast przy nim pojawili się ratownicy medyczni, został opatrzony. Został sprawdzony neurologicznie, najważniejsza informacja jest taka, że wszystko jest w porządku. W tej chwili jest transportowany na dalsze badania. Musimy wykonać zdjęcia rentgenowskie – informuje Katarzyna Koczwara z biura prasowego Pucharu Świata.
 
 
Trening polskiej ekipy jest kontynuowany. Przed południem na skoczni skakał m.in. Piotr Żyła. Skocznia jest w pełni gotowa do zawodów. Dzisiejszy upadek skoczka nie zagraża treningom, czy jutrzejszym zawodom. dodaje Koczwara. Skoczkowie z ekip zagranicznych nie chcieli dzisiaj trenować w Malince, w południe trening w hali sportowej rozpocznie ekipa z Norwegii.
 
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: