Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ulica Jatny gotowa

150 tysięcy złotych kosztował budżet gminy Brenna remont ulicy Jatny. Droga jest gotowa.

 W ramach wykonanych prac, które objęły 180 metrów drogi, nie tylko położono nową nawierzchnię asfaltową, ale także dokonano profilowania poboczy, wymieniono zniszczone odwodnienie oraz zamontowano bariery energochłonne na odcinku liczącym 40 metrów.

- to kolejna gminna droga, którą udało się nam wyremontować. Dzięki zrealizowanej inwestycji jazda tą ulicą będzie nie tylko dużo bardziej komfortowa, ale także bezpieczniejsza. Cieszy fakt, iż systematycznie poprawia się stan dróg w naszej gminie – mówi wójt Jerzy Pilch.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-15 21:46:27
kierowca_bombowca: Mogli od razu zrobić lądowisko dla helikoptera LPR, jak wieśniacy w 20 letnich złomowych BMWicach zobaczą kawałek równego i prostego asfaltu to mogą ich koniki ponieść.
2019-07-16 10:11:27
Ksiądz Piotr: Chciałbym zobaczyć uśmiech na twarzy Wójta gminy Brenna , po remoncie drogi Stawki w Górkach Małych Jak do tej pory to mieszkańcy śmieją się z nieudolności Gminy , która udaje , że coś zrobiła w tym kierunku. Wysypanie odpadów z tzw klińca z samodzielnym rozdeptaniem przez użytkowników drogi , nie jest powodem do dumy . Gmina pozyskał fundusze na remont dróg gminnych w tym roku , wiec pytamy jakie są kryteria ? Proszę nie robić z mieszkańców baranów .
2019-07-17 09:17:59
djplk: Ul. Stawki w Górkach Małych musiałaby być drogą gminną żeby można było zaplanować remont tej drogi. Jak na razie nie ma zgody prywatnego właściciela na nabycie przez Gminę posiadanych udziałow w działce drogowej.
2019-07-17 11:49:26
Halos: djplk: Bardzo "lubię" właśnie takie wpisy jak tego "Księdza Piotra". Niedoinformowany, niedouczony, ale krytykować i pouczać to pierwszy!
2019-07-18 14:56:23
Ksiądz Piotr: Mam zasadę nie wdawać się w polemik z takimi „ najmądrzejszymi „ bo takich jest większość w naszym katolickim kraju. Oni wszystko wiedzą najlepiej. Pomodli się, da na tace i już wszystko załatwione - Ksiądz się cieszy , a to przecież najważniejsze! Gratuluje rozsądku i dobrego samopoczucia! Alleluja i do przodu!
2019-07-18 17:25:18
Ksiądz Piotr: Mam pytanie do : djplk - ile prywatny właściciel udziałów w drodze Stawki płaci Gminie za odśnieżanie ??? Czyżby Gmina odśnieżała temuż za darmo ?? No , policzmy Gdzie są pieniądze ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: