Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uczniowie będą się uczyć w domu

Jak wszyscy podkreślają zamknięcie szkół to nie kolejne ferie, a konieczność spowodowana bieżącą sytuacją związaną z epidemią. Aby uczniowie nie stracili w tym roku szkolnym zbyt wiele, w Cieszynie pojawił się komunikat dotyczący kontynuowania nauki w domach.

- W związku z sytuacją wywołaną wirusem COVIT-19 prosimy o codzienne przeglądanie e-dzienników, które służą do wymiany informacji między nauczycielami, uczniami i rodzicami. Nauczyciele szkół przygotują dla uczniów zadania i prace do samodzielnej nauki w domu. Poprosimy Rodziców, by kontrolowali i sprawdzali, czy uczniowie na bieżąco wykonują zadany materiał – poinformował Paweł Szajtor Dyrektor Centrum Usług Wspólnych.

Zadania domowe i materiał który uczniowie mają przerobić we własnym zakresie, pod czujnym okiem rodziców, mają na celu nie tylko wykluczenie powstania ewentualnych zaległości, ale również ograniczenie spotkań uczniów.  — Ponadto zwracamy się z prośbą, by uczniowie ograniczyli kontakty towarzyskie i przebywali w domu oraz stosowali się do zaleceń Sanepidu. Czas zawieszenia zajęć w szkole nie jest dla nich czasem wolnym – przypominają władze Cieszyna.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-14 19:25:12
format: Super nauka, puścili kilka maili żeby dyrektorzy mieli podkładki... Ale jak robić naukę on line jak całe życie narzeka się że kiedyś to ....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: