Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Uciekinier ze Stawowej wciąż nieuchwytny

Informowaliśmy o poniedziałkowym (05.08.2019) karambolu na ulicy Stawowej w Cieszynie. Doszło tam do zderzenia czterech samochodów osobowych. Sprawca zdarzenia, wraz z pasażerem porzucili pojazd i uciekli piechotą. Co ciekawe, kierowca pojazdu wciąż pozostaje nieuchwytny.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14 w poniedziałek. Na ulicy Katowickiej, kierowca Fiata Seicento uderzył w inny samochód, odbił się od niego i zderzył z kolejnymi dwoma pojazdami. Po wyjściu z pojazdu, wraz z pasażerem, oddalili się z miejsca wypadku. Chociaż policja zna tożsamość kierowcy pojazdu, wciąż nie został on odnaleziony – kierowca Fiata Seicento nie został jeszcze zatrzymany – poinformował wczoraj( 08.08.2019) kom. Rafał Domagała z KPP w Cieszynie, dodając, że w tej sprawie jest prowadzone policyjne postępowanie.

Jak jednak wygląda sytuacja uciekiniera? – w zależności od powstałych obrażeń osób biorących udział w zdarzeniu, zostanie podjęta odpowiednia kwalifikacja. Sprawca może odpowiadać za przestępstwo wypadku lub wykroczenie spowodowania kolizji – wyjaśnia Domagała.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-09 10:47:57
kierowca_bombowca: Pewnie jeszcze trzeźwieje moczymorda i tak drogowy kozak zamienił się w domowego szczura.
2019-08-09 14:23:55
krzysztof.mm: politycy PiS w ostatnim czasie coraz płynniej przechodzą ze sloganu "wystarczy nie kraść" do hasła "oni też kradli" - władza t o t a l n e g o łgarstwa zaczyna się chwiać
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: