Tym razem bez punktów

Hokeiści Cieszyńsko-Jastrzębskiego Towarzystwa Hokejowego nie zdołali, w drugim meczu Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi, sięgnąć po punkty. Polski zespół musiał uznać wyższość lidera rozgrywek, Techników.

We wczorajszym spotkaniu zadecydowała druga tercja, która padła łupem Techników – 3:1. Czesi dwukrotnie wykorzystali grę w przewadze, co pozwoliło im uzyskać w miarę bezpieczną przewagę.

Na początku trzeciej tercji Krzak przywrócił nadzieję Panterom, po tym jak dwukrotnie wpakował krążek za plecy bramkarza Techników. Ale Czesi zdołali odpowiedzieć na każde jego trafienie i ostatnia część spotkania, tak samo jak pierwsza, zakończyła się remisem i ze zwycięstwa mogli się cieszyć hokeiści lidera.

Czarne Pantery, po dwóch pierwszych meczach, mają na koncie trzy punkty i plasują się na 5. miejscu. Kolejne spotkanie czeka je w przyszły wtorek. Ich rywalem będzie HC Dynamo Mosty. Początek meczu o godz. 20:15, na lodowisku w Czeskim Cieszynie.

BAHL, 7. kolejka
HC Technici Stritez – CJTH Czarne Pantery 6:4 (1:1, 3:1, 2:2)

Gole zdobyli: Chovaniak, Wojnar, Cybel (x2), Lenczowski, Martiniak – Dudkiewicz (x2), Krzak (x2).