Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień w obiektywie 47/99/12

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotoreporterów bądź też nadesłanych przez Was do redakcji.

V Rockowe Rezerwacje na zamku Zobacz cały fotoreportaż>> >


Po raz kolejny skoczowscy strażacy przywitali nowy rok, kąpiąc się w rzece Wiśle.
 ZOBA  CZ F OTOR  EP O R  T    

 

W Brennej bawiono się w stylu lat 80-tych dwudziestego wieku. Był nawet konkurs na najlepszy strój z tamtych czasów. Sylwester na amfiteatrze zorganizował Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna. Konferansjerkę znakomicie prowadziła Anna Musioł.
ZO B AC Z  FOTO R EP     OR  TAŻ

 

4 stycznia 2013r. około godziny 11:50 doszło do pożaru stolarni w Goleszowie... Pożar gasiły jednostki OSP z Gminy Goleszów oraz jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Cieszyna, Ustronia i Skoczowa...
ZOB A C  Z  FO  T OREPO  R  T A Ż

 

Siatkówka - III liga kobiet (Śląsk - grupa II) - 2012/2013  VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Dębowianka Dębowiec (1:3)
ZOBA C Z F O TO  RE PO R T  >> >

 

Po Cieszyńskim PKS pozostała już tylko kupka gruzu...

 

Świetny Start Kajta w rajdzie Janner Fot: mat. pras.

 

Temat, jaki poruszono na ostatnim wykładzie Międzygeneracyjnego Uniwersytetu Regionalnego zgromadził w auli polskiego gimnazjum w Czeskim Cieszynie nie tylko liczną grupę przedstawicieli lokalnych mediów, ale także i czytelników zainteresowanych dziennikarskim fachem ''od kuchni''.
Czytaj cały artykuł>>>

 

Mł.insp. mgr Grzegorz Gładysz od piątku (04.01.2013) nie pełni już funkcji Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie. Po 22 latach służby w Policji odszedł ze służby w Policji. Choć funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie pełnił przez ostatnie 3,5 roku, to z Nadozliańskim Grodem związany był przez większość swego życia, tak zawodowego, jak i prywatnego.
 Czytaj cały artykuł>  >>

 

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl.

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

 

Zobacz poprzednie części KLIKNIJ>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: