Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tydzień w obiektywie 140/2014

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotoreporterów bądź też nadesłanych przez Was do redakcji.

Mija 30 lat odreaktywacji chóru Laudte Dominum. Jubileusz świętowano w Kościele pw. śś. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie.ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

Kolacja w blasku świec, lampka wina, profesjonalna fotka na pamiątkę, a do tego romantyczna muzyka i pyszny deser na zakończenie udanego wieczoru - tak można podsumować Walentynki w restauracji Pod Tułem w Cisownicy. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
Kolacja w blasku świec, lampka wina, profesjonalna fotka na pamiątkę, a do tego romantyczna muzyka i pyszny deser na zakończenie udanego wieczoru - tak można podsumować Walentynki w restauracji Pod Tułem w Cisownicy. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom!ZOBACZ FOTOREPORTAŻ fot. Wiesława Kuśnierz

 

W niedzielę 16 lutego rozegrano pierwsze zawody tegorocznej, IX edycji cyklu Pucharu Beskidzkich Groni. Działacze Uczniowskiego Klubu Sportowego Brenna-Górki zorganizowali je na sztucznie naśnieżonym stoku Starego Gronia w centrum Brennej.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ fot: Beata Tyrna

 

Kończyce Wielkie będą miały nową atrakcję. W dodatku jakże pożyteczną. Urząd Gminy wspólnie z Komisją Ochrony Przyrody przy Oddziale PTTK ''Beskid Śląski'' w Cieszynie planuje utworzenie tam przyrodniczej ścieżki edukacyjnej. Już teraz Kończyce słyną z okazałych dębów będących pomnikami przyrody. Młodzież szkolna często wyrusza tam na lekcje botaniki w terenie.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ fot: (Indi)

 

Nad tym, jakie opakowania są bardziej przyjazne środowisku rozważano w ramach spotkania sekcji ''Przeszłość i teraźniejszość'' Cieszyńskiego Uniwersytetu trzeciego Wieku. Wykład ''REKLAMÓWKA CZY TORBA PAPIEROWA? CO JEST TAK NAPRAWDĘ PRZYJAZNE ŚRODOWISKU'' 18 lutego w Domu Narodowym wygłosił dr inż. Michał Kawalec z Polskiej Akademii Nauk.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻfot: (indi)

 

Grupka działaczy Klubu Kolarskiego ''Ondraszek'' działającego przy Oddziale PTTK Beskid Śląski w Cieszynie w sobotni wieczór 15 lutego gościła na balu Polskiego Towarzystwa Turystyczno Sportowego ''Beskid Śląski'' w Republice Czeskiej, z którym na co dzień współpracują organizując wspólne krótsze lub dłuższe wycieczki rowerowe. Tym razem zamiast na turystycznych szlakach, w sportowych, często ubłoconych strojach i kaskach na głowach spotkali się w balowych kreacjach.
fot: Beata Tyrna
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ


 

ZOBACZ WIĘCEJ  NA WWW.FOTOREPORTAZ.OX.PL

 

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie".

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

 

Zobacz poprzednie części KLIKNIJ>>>

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: