Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień w obiektywie 121/2013

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotoreporterów bądź też nadesłanych przez Was do redakcji.

Do białego rana trwała zabawa podczas imprezy Wianki 2013 w Zebrzydowicach Zobacz f otoreportaż >>>

 

2013-06-24 W Domu Narodowym etnolog dr Grzegorz Studnicki opowiedział o kulcie ''Nocy Świętojańskiej'' w Polsce, a kapela Zespołu Pieśni i Tańca ''Goleszów'' zagrała melodie i zaśpiewała pieśni ludowe z Cieszyńskiego.
 ZOBA  CZ F OTOR  EPORTAŻ  

 

2013-06-23 W ciągu trzech dni Trwania I Zjazdu Pilchów przez Wisłę przewinęło się tysiąc Pilchów. W piątek mieli kolację integracyjną. Sobota obfitowała w niezwykle urozmaicony program. Był więc mecz piłkarski drużyna Pilchów kontra drużyna TVN-u, występy artystyczne zespołów Równica, Grupy Śpiewaczej Czernianie, Wiślańskiej Kapeli ludowej, ale też zespołu U2. W niedzielę natomiast na polanie Pilchuli pomiędzy Czantorią a Beskidkiem było co najmniej czterystu, jak nie pięciuset Pilchów.
ZO B ACZ FOTOREPORTAŻ 

 

2013-06-22 21 czerwca 2013r. w Zamarskach odbył się ''II Zlot Samochodów Terenowych i Turystycznych ''Beskidzki Waryjot'' ? Zamarski 2013'' połączony z akcją charytatywną na leczenie ciężko chorego Karolka ...
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

22 czerwca 2013r. w Goleszowie odbył się VII Transgraniczny Piknik Sportowy Gmin Partnerskich Goleszów i Wędrynia...
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-06-24 Z okazji wigilii św. Jana (noc z 23 na 24 czerwca) w Muzeum na Grapie w Jaworzynce odbył się festyn przywołujący tradycje regionalne, m.in. mojenie obejścia. Podczas festynu, na którym nie zabrakło tradycyjnie kapel góralskich i dobrego jedzenia, o tym, ''jak kiejsi bywało'' opowiadali Zgrapianie, a także wystąpiły dziecięce zespoły regionalne - ''Jetelinka'' i ''Mali Zgrapianie''. Swoich sił spróbowali w minikonkursie również najmłodsi, którzy zaśpiewali wybraną przez siebie piosenkę regionalną.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-06-25 W sobotę 22 czerwca odbył się koncert charytatywny dla Pawła Żeleźnika. W trakcie imprezy udało się zebrać aż 7461,48 złotych, 10 euro i 20 leva.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-06-24 W sobotę (22.06.2013) Od 9 rano w Skoczowie trwała wielka akcja oddawania krwi. Zorganizowali ją rodzina i przyjaciele chorej Doroty Kupka. Do godziny 14 na skoczowskim rynku można było oddać krew oraz zarejestrować się w bazie dawców szpiku kostnego.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-06-27 W czwartek 27.06.2013 w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie nauczyciele, uczniowie i słuchaczki Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkali się z Ireną Koźmińską, prezes Fundacji ?ABCXXI ? Cała Polska czyta dzieciom?, Elżbietą Olszewską, dyrektor programową Fundacji oraz Ewą Katruąakovą, szefową wzorowanej na polskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom akcji Cele česko čte detom.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl.

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

 

Zobacz poprzednie części KLIKNIJ>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: