Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień w obiektywie 108/2013

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotoreporterów bądź też nadesłanych przez Was do redakcji.

2013-03-02 W Wiśle na Wyciągu Pasieki w sobotę, 02.03.2013 odbyła się impreza organizowana przez Wiślańskie Centrum Kultury pt.: ''Retro zjazd na retro sprzęcie''. Zawodnicy, ubrani w stroje retro lub inne ciekawe kreacje, zjeżdżali na sprzęcie sprzed lat. Na starcie wyścigu nie zabrakło sanek, nart, miechów wypchanych sianem czy drewnianych korytek. Na wszystkich uczestników po sportowych zmaganiach na stoku czekał poczęstunek i nagrody.
Zobacz fotoreportaż >>>

 

2013-03-02 Cieszyńska drużyna pokonując w dwumeczu drużynę PGKiM Ozimek/Grodziec 119:68 ( (24:23, 32:15, 33:13, 30:17) awansowała do półfinału rozgrywek o II ligę.
 ZOBA  CZ F OTOR  EPORTAŻ  

 

2013-03-01 Wernisaż wystawy rysunku Agnieszki Orawskiej ''Pejzaż Twarzy'' - Wystawa czynna do 12 kwietnia w ArtAdresie w Skoczowie
ZO B ACZ FOTOREPORTAŻ 

 

2013-03-01 Żeńcie się, wychodźcie za mąż! ? To bardzo fajna zabawa! ? mówi zespół kabaretu Hrabi. W piątkowy wieczór aż dwa razy, przy komplecie widzów na sali, członkowie kabaretu przekonywali widzów, jak to dobrze zorganizować sobie wesele. Ja miałam nawet dwa razy i wcale nie żałuję- przekonuje Joanna Kołaczkowska. Hrabi wystąpił w cieszyńskim teatrze im. Adama Mickiewicza z nowym programem ?Gdy powiesz TAK?
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-03-03 I Otwarty Turniej szachowy o Puchar ''Żabiego kraju'' - turniej III
W minioną sobotę 2 marca 2013 r. w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozegrano trzeci turniej z cyklu I Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar ''Żabiego Kraju - Strumień 2013''
Tym razem do szachownic zasiadło 37 szachistek i szachistów, a zwyciężył Janusz Raszka (Gliwice) wyprzedzając o pół punktu zwycięzcę dwóch poprzednich turniejów Macieja Mroziaka (KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice) oraz o jeden punkt Mariusza Ochodka (LKS Wisła Strumień)
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-03-03 W mroźną i pochmurną niedzielę, 3 marca 2012 na trasach biegowych Kubalonki rozegrał się ostatni dzień imprezy sportowej cyklu ''Bieg na Igrzyska'' pod patronatem Justyny Kowalczyk. Wśród 300 młodych sportowców nie zabrakło także talentów z Trójwsi - kluby MKS Istebna i NKS Trójwieś Beskidzka zajęły ostatecznie w klasyfikacji generalnej odpowiednio drugie i czwarte miejsce, a ich zawodnicy indywidualnie zajmowali licznie wszystkie stopnie podium.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-03-04 Wzorem lat ubiegłych w Skoczowie odbywa się cykl spotkań ewangelizacyjnych ProChrist. Ewangelizacja odbywa się cyklicznie co kilka lat (początek w 1993 r.) drogą satelitarną.
W czasie tegorocznego ProChrist przez 8 wieczorów będzie można słuchać muzyki, oglądać krótkie scenki teatralne, stać się świadkiem wywiadów z różnymi osobami, a przede wszystkim posłuchać inspirujących wykładów, znanego w Polsce, ks. Ulricha Parzanego. W dniach 4-11 marca oczy wielu miejsc Europy przeniosą się do Porsche Arena w Stuttgarcie, skąd będzie miał miejsce przekaz.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-03-06 Wernisaż wystawy i wręczenie nagród dla laureatów konkursu dla dzieci ''Wycinanki, wystrzyganki'' w Domu Narodowym w dniu 6.III.2013.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-03-07 Adam Kulik, autor dziesiątek filmów dokumentalnych i kilkudziesięciu książek, był gościem kolejnego spotkania pt. Literatura i film zorganizowanego przez GBP w Zebrzydowicach
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl.

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

 

Zobacz poprzednie części KLIKNIJ>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: