Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień w obiektywie 105/2013

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotoreporterów bądź też nadesłanych przez Was do redakcji.

8 lutego 201r. w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbył się XV Jubileuszowy Koncert Walentynkowy. Organizatorem było II LO im. M. Kopernika. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony jest na rzecz cieszyńskiego hospicjum im. Łukasza Ewangelisty...  Zobacz fotoreportaż>>>

 

Pan Wisław Radwański jest naszym wiernym i stałym czytelnikiem. Wielokrotnie także dzieli się informacjami i fotografiami nie tylko z nami ale i innymi użytkownikami naszego portalu. Kilka dni temu zamieścił na łamach kontaktu24 galerię niezwykłą ? Cieszyn 50 lat temu. Przyznajemy, zdjęcia te są niezwykłe.
 ZOBA  CZ F OTOR  EPORTAŻ  

 

W oddziale Muzeum Ustrońskiego Zbiory Marii Skalickkiej 9 lutego z zainteresowanymi kulturą ludową Śląska Cieszyńskiego (a była ich pełna sala) spotkali się redaktorzy wznowionego wydania książki Jana Szymika -Doroczne zwyczaje i obrzędy na Śląsku Cieszyńskim
ZO B ACZ FOTOREPORTAŻ 

 

W Otwartych Mistrzostwach Skoczowa w brydżu sportowym na zapis maksymalny wzięło udział 18 par. Zagrali także aktualni mistrzowie Europy para Artur Guła - Mikołaj Taczewski.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

"Starodowne szkubaczki'' - impreza ludowa w OSP w Zamarskach
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

10 lutego na stokach Starego Gronia w Brennej Centrum rozegrano kolejne zawody z cyklu Pucharu Beskidzkich Groni. Zarówno trasę, jak i całe zawody, przygotowali działacze Uczniowskiego Klubu Sportowego Brenna-Górki wspólnie z pracownikami Ośrodka Narciarskiego Pod Starym Groniem. Znakomite warunki pozwoliły na ustawienie trasy od samej góry wyciągu, dzięki czemu slalom gigant liczył około 500 metrów długości.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

12 lutego 2013r. około godziny 13:30 w Dzięgielowie doszło do pożaru domu. Ogień zajął cały budynek. Przyczynę pożaru ustali policyjne dochodzenie...
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

14 lutego w klubie Panopticum przy Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie koncert zagrał miejscowy, cieszyński zespół Walkower oraz Breht z Kęt. Obie kapele zagrały prostego, melodyjnego i skocznego punka. Wszyscy bawili się świetnie, a dodatkowym, prócz dobrej muzy atutem obu kapel były polskojęzyczne teksty.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

Fajne Ferie w Zamku! Otwarcie po-warsztatowej wystawy ''Mali architekci, mali projektanci'' oraz tydzień zabawy na Zamku u Jelonka.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl.

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

 

Zobacz poprzednie części KLIKNIJ>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: