Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie tylko online

Tegoroczny 72. Tydzień Ewangelizacyjny organizowany przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Dzięgielowie potrwa od 4 do 11 lipca i w tym roku będzie miał formę transmisji on-line

 - Mamy nadzieję, że 72. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie będzie dla wszystkich ważnym wydarzeniem, mimo, że odbędzie się online. Ufamy, że jak zawsze, będzie to czas doświadczania Bożego pokoju, miłości i akceptacji, czas duchowego rozwoju - informują organizatorzy Tygodnia.

Tegoroczne hasło Tygodnia to „Odpuść” - dla nas wiąże się z: przebaczaniem (sobie, innym, Bogu) i odczytaniem/zrozumieniem/poczuciem czy coś to daje, coś zmienia pogodzeniem się z tym, że nie muszę wszystkiego wiedzieć, nie wszystko mi się uda, nie wszystko osiągnę, nie muszę być idealna/idealny (i nie muszę się tym zadręczać) świadomą rezygnacją ze swoich praw, roszczeń nie stawiania innym zbyt wysoko poprzeczki zatrzymaniem się w życiowym pędzie, by nabrać dystansu i zobaczyć na nowo - przekonują organizatorzy.

Na program tegorocznego Tygodnia Ewangelizacyjnego składają się Spotkania ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych, Wykłady biblijne dla młodzieży i dorosłych, Webinaria (tematyka biblijna, kulturowa, społeczna, psychologiczna i rodzinna) Pomoc duszpasterska i poradnicza na czacie

Wszelkie informacje na temat tegorocznego Tygodnia Ewangelizacyjnego znaleźć można na stronie internetowej: www.cme.org.pl.

red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-02 15:24:29
Pogromca pogromców i cwaniaczków: UWAGA na komentarze przypominające wypowiedzi innych użytkowników. Oszust zdublował konta dodając przed nazwa SPACJE. Łatwo to poznać gdyż konta pojawiły się dopiero kilka dni temu. Ten sam gość, dawny pracownik redakcji używa innych multikont siejąc nienawiść na portalu. Wzywam REDAKCJE OXa do zablokowania tych kont.
2021-07-02 15:53:57
Oko: Organizatorzy mogli wziąć przykład z Owsiaka. Ten wpuści na teren festiwalu tylko zaszczepionych, a żeby było weselej, ten zaszczepiony zostanie jeszcze dodatkowo przetestowany.
2021-07-02 15:57:58
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: bardzo mi przykro, liczę na wyrozumiałość PT Użytkowników, ale tu też zmuszony jestem powtórzyć: UWAGA na niezrównoważonego jegomościa powyżej - "Pogromca pogromców i cwaniaczków" BEZ SPACJI! Czy REDAKCJA OXa naprawdę musi tolerować tego ziejącego perwersyjnym jadem nienawiści TYPA , opluwającego wielokrotnie i z chorą satysfakcją różnych Bogu ducha winnych forumowiczów?? Najwyższa pora zgodnie z Regulaminem Forum p. 3.5. jego konto zlikwidować, nie czekając na reakcję poinformowanych już odpowiednich służb.
2021-07-02 15:58:53
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: dziś atakuje tego, jutro tamtego, pojutrze każdy z was może stać się celem napaści ze strony tego niezrównoważonego hejtera
2021-07-02 16:00:39
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: Oko - celna uwaga, jeśli to prawda co piszesz to uważam, że Owsiak prawidłowo buduje standardy jakie niestety będą nas jeszcze długo obowiązywały z powodu pandemii
2021-07-02 16:09:57
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Konta ze SPACJĄ z przodu, przed nazwą użytkownika Troll założył kilka dni temu, wcześniej ich nie było.
2021-07-02 21:11:11
: jeden zakuty we wiadro barani łeb to był obciach i żenada - ale przy dwóch zrobiło się wesoło :D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: