Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

TVP3 w Strumieniu

W poniedziałek (19.08) do Strumienia przyjechała ekipa Telewizji Polskiej, która przygotowuje materiał o unijnym Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Z jego funduszy została przeprowadzona modernizacja stadionu sportowego Wisły Strumień oraz wybudowano wiatę na boisku Orła Zabłocie.

W programie będzie się wypowiadał wiceburmistrz Strumienia Włodzimierz Cybulski, a emisję zaplanowano na 19 września w TVP Katowice.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

38
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-20 16:02:15
krzysztof.mm: TVP?... wolne żarty - nasze grube miliony wydawane na sprostytuowaną ekipę bezczelnych ł g a r z y wykorzystywanych do uprawiania kłamliwej i brutalnej propagandy przez b o l s z e w i k ó w rządzących dziś Polską - dziennikarze n i e z a l e ż n y c h mediów ujawniają jedną za drugą a f e r ę związana z PiS, wczoraj Kuchciński, dziś Piebiak, wcześniej Kaczyński czy Misiewicz - już tylko kompletny i d i o t a może nie rozumieć, dlaczego kaczystom tak bardzo zależy na "r e p o l o n i z a c j i" mediów
2019-08-20 16:47:51
john: Reżimowa tv kręci materiał na kiełbasę wyborczą.Pisowska gmina Strumień chętnie gości wysłanników "najwyższego mężczyzny w sejmie"
2019-08-20 17:03:41
donekT: krzystof-Q, A jakie udziały w polskim rynku medialnym mają obce koncerny? Czy faktycznie polski rynek medialny jest polski, czy tylko z nazwy? Jakie interesy reprezentuję media? Czyż nie właściciela? Co w sytuacji, kiedy jest on cudzoziemcem? Realizuje polskie interesy? W końcu awaria sygnału TVP 16 grudnia 2016 r. dziwnym trafem zbiegła się z rzekomo "SPONTANICZNYM" zbiegowiskiem pod sejmem. O niemiecko- szwajcarskim koncernie Ringier Axel Springer Media AG (z siedzibą w Zurychu) w Polsce znanym jako Ringier Axel Springer Polska słyszał??? A WYBIÓRCZĄ kto wydaje?
2019-08-20 17:07:36
donekT: john-Q, A za poprzedniej kadencji parlamentu komu owa reżymowa tv kręciła materiał na kiełbasę wyborczą. john-Q a co tam u Kurskiego z WYBIÓRCZEJ słychać? Przeprosił za braciszka?
2019-08-20 17:11:56
donekT: A tymczasem, może kiepsko z przywracaniem polskiego kapitału w rzekomo polskim rynku medialnym, ale jak się okazuje, niedawno poznaliśmy najnowsze informacje o udziale krajowego kapitału w polskim sektorze bankowym. Okazuje się, że ten udział przekracza już symboliczne 50 proc. // https://forsal.pl/artykuly/1423587,repolonizacja-bankow-udzial-krajowego-kapitalu-przekracza-juz-50-proc.html // i to należy poczytać jako sukces. Teraz pora na repolonizację mediów.
2019-08-20 17:50:16
krzysztof.mm: ...a tymczasem donek/arturek poroniony kaznodzieja zaczął pisać swoje wypociny metodą plagiatów, ściągając żywcem frazy z tych, na których punkcie ma ewidentnego bzika - no cóż, taka dola ambitnych szczyli, co im oleju we łbie nie staje...
2019-08-20 17:52:08
krzysztof.mm: a teraz trzy - cztery, pisiacki glon bije brawo ministrowi P. Jebjakowi, kto pierwszy?...
2019-08-20 17:52:49
jasper: Dzis juz nie ma panstwa. Jest prywatny folwark Kaczynskiego, ktory robi z nim co chce. Ministerstwo sprawiedliwosci powinno pokazywac co to sprawiedliwosc, pokazuja bezmiar, ale niesprawiedliwosci. Ministerstwo Ziobry - to dzis zorganizowana farma trolli, seanse nienawisci, obrzucania paszkwilami sedziow, zapewnienia o bezkarnosci sprawczyni tego hejtu oraz lamanie ustawy RODO w Ministerstwie Sprawiedliwosci, ktory jest tylko Ministerstwem hejtu. Ujawnienie listy glosowania na KRS zaslaniaja sie pisdzielce RODO, ale podawanie adresow zamieszkania sedziow, jakos im nie przeszkadza. Piebiak prawa reka Ziobry podal sie do dymisji. Szambo wybilo - czyli „dobra zmiana” w calej okazalosci. Kiedy dymisja Ziobry !!
2019-08-20 17:59:43
donekT: krzysztof-Q, Już Ci kiedyś pisałem, pół- prawda, TO NIE PRAWDA. krzysztof-Q a co z Twoją krzysztof-Q mową nienawiści, wieloletnim szczuciem i bazowaniem na emocjach, a zwłaszcza TOTALITARNYMI SKŁONNOŚCIAMI, które wynikają z Twoich krzysztof-Q wypowiedzi? krzysztof-Q co sobą reprezentujesz?
2019-08-20 18:10:10
donekT: jasper-Q, Okazałeś się tym pierwszym, wedle słów krzysztof.mm- gratuluję! jasper-Q może wspomnisz o takiej organizacji jak OTWARTE OKNO, DRZWI, czy DIALOG. Może przybliżysz perypetie Ludki Kozlowskiej, Kramka, ich przyjaciół — Sorosa, Abliazowa- powiązania z Kazachstanem (punkt etapu), oraz co wyszło w związku z ich działalnością w Mołdawii. jasper-Q, może przypomnisz SŁYNNY MANIFEST "Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!" // https://www.facebook.com/notes/bartosz-kramek/niech-pa%C5%84stwo-stanie-wy%C5%82%C4%85czmy-rz%C4%85d/10155402239540772/ // jasper-Q & co?
2019-08-20 18:17:52
czesiohill: Widzisz donekT - jeśli jako przedsiębiorca nie spodobasz się Panu Prezesowi upaństwowionego (czytaj upolitycznionego) banku, to kredytu nie dostaniesz. Nie, bo ... nie. Pisałeś jako czesiohill niepoprawne politycznie posty, to idź sobie do prywaciarza. Nas twoje pieniądze i rozwój twojej firmy nie interesują. Jesteś prywaciarzem, a to jest be. I taki jest pożytek z upaństwowienia sektora bankowego. Twoje tęsknoty za upaństwowieniem wszystkich mediów pokazują Twój obraz. Wtedy już nikt nie będzie mógł Ci "nieprawomyślnie" odpisać. Ani krzysztof.mm, ani jasper, ani ja. Będziesz sam siebie mógł podziwiać jak król Julian. I na pewno znajdą się chętni do przytulania do Twoich stóp.
2019-08-20 18:28:32
donekT: czesiohill, Rozróżniaj pojęcia: upartyjnienie, upolitycznienie, upaństwowienie i repolonizacja. Polski kapitał nie oznacza kapitał państwowy. No to co czesiohill publicznie te pojęcia sobie wyjaśnimy, co oznaczają i czym się różnią, czy sam poświęcisz czas? A jak sytuacja pod pewnymi względami wygląda w innych państwach UE? Polacy są we władaniu kluczowych sektorów np. we Francji??? Jak we Francji traktuje się "uliczną opozycję" a jakie standardy panują w Polsce? Kto od kogo powinien czerpać wzór?
2019-08-20 18:33:51
jasper: Krajem rzadzi patologia ! Czy tacy zdemoralizowani ludzie maja moralne prawo rzadzic Polska ? Wybrala ich wiekszosc przekupnych, skorumpowanych, zmanipulowanych idiotow. Czy takiej Polski chcecie ?
2019-08-20 18:43:43
czesiohill: donekT: w takim państwie, jak obecna Polska pierwsze trzy pojęcia są tożsame i nie musisz mi robić wykładu. A co do repolonizacji - czy banki grupy p. Czarneckiego jej wymagają? Banki p. Solorza też? Ten pierwszy jest "na tapecie", a drugi stał się lizy....m. Widzę, że marzy Ci się francuski sposób traktowania demonstracji. Tylko powody są diametralnie różne, więc i porównanie nietrafne. Coraz bardziej wyłazi z Ciebie zwolennik zamordyzmu, a nie dialogu. I chyba rację mają ci, którzy mówią o "bolszewizacji" kraju.
2019-08-20 18:53:25
donekT: czesiohill, Uważasz, że tożsame, zatem uzasadnij. Zatem skoro tak uważasz, wyjaśnij czesiohill, w jaki sposób można upolitycznić państwo? Napisałeś cytat " Widzę, że marzy Ci się francuski sposób traktowania demonstracji. " koniec cytatu Zatem twierdzisz, iż model demokracji proponowany przez naszych zachodnich przyjaciół i STARSZYCH W RODZIE, co więcej postulowany przez tak się nazywających obrońców KONSTYTUCJI, jest wadliwy? czesiohill w końcu kto ich szkoli? Co do Pana Zygmunta Solorza-Żaka, może przybliżysz jego biografię???
2019-08-20 18:56:09
donekT: jasper-Q, Na czym polega DEMOKRACJA? Czym różni się od REPUBLIKI? Te pojęcia oznaczają zupełnie coś innego, choć w powszechnym przeświadczeniu jest inaczej.
2019-08-20 19:07:06
czesiohill: Przecież Ci napisałem "w takim państwie, jak obecna Polska" Co tu jeszcze uzasadniać? W żadnym miejscu nie napisałem o "upolitycznieniu państwa". Bierzesz mnie na uniwersytecką dysputę "o wyższości świąt Wielkiej Nocy...". Ja myślę i mówię po prostu. Bez podtekstów. Wot, taki sobie prostak o socjalistycznych poglądach (!). I życzę Ci spokojnego wieczoru, bo ja muszę pracować. Pozdro.
2019-08-20 19:44:56
M53: Czesiohill, nie daj się wciągać Doneczkowi w dyskusję, bo on ma jedno upierdliwe żądanie- "uzasadnij". jak nie wie, co odpowiedzieć, to sypie mundrymi terminami ( patrz jak próbował Cię wmanewrować w te cztery pojęcia), a potem, chce, by ktoś napisał mu, co one znaczą, udając, że on sam jest oczytany i wie, o czym dyskutuje. Jego niesamowita ociężałość w rozumowaniu oraz pojmowaniu logicznym tego, co się do niego pisze, jest powalająca. Jak jeszcze dodasz występujący u niego chroniczny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, to wyjdzie ci taki dyskutant z niego jak za koziej.....Szkoda czasu i atłasu na odpowiadanie szanownemu donkowi T. No i ten jego słowtok.... imponujące:)
2019-08-20 19:45:47
donekT: czesiohill, Nie odniosłeś się do kwestii, czy można upolitycznić państwo? Śmiem z uzasadnieniem domniemywać, iż Ty czesiohill nie znasz zasadniczych pojęć, które bezmyślnie stosujesz i w swych wyborach, zwłaszcza politycznych, odnosisz się do sloganów, które można różnie pojmować. czesiohill ja się nie wstydzę, co więcej, jestem dumny z prostego pochodzenia, UCZCIWEJ PRACY, czynionej WŁASNYMI RĘKOMA- w przeciwieństwie do niektórych, zwłaszcza SPEKULACJI! Powodzonka do następnego wątku.
2019-08-20 20:03:21
donekT: Szanowna M53, jeżeli wysuwasz jakieś twierdzenia, warto je uzasadnić, na jakiej podstawie w dany sposób stwierdziłaś, z czego owo twierdzenie wynika, z jakiego rodzaju rozumowania etc. RZUCAĆ PUSTYMI SLOGANAMI POTRAFI KAŻDY, natomiast sztuka polega na uzasadnieniu. Szanowna M53, czyżbyś prostackie, pospolite wyzywanie, bazowanie na emocjach (co obserwujemy np. ze strony krzysztof.mm), przekładała nad merytoryczną dyskusję (A NIE DYSKURS), z której coś wynika, na której można coś KONSTRUKTYWNIE BUDOWAĆ??? Szkopuł tkwi w przekonaniu przeciwnika (A NIE WROGA), poznaniu jego światopoglądu, do którego ma prawo, wymianie poglądów. Nie na PRZEJAWIANIU TOTALITARNYCH SKŁONNOŚCI, NARZUCANIU PUSTYCH SLOGANÓW I TOTALITARYZOWANIU i TERRORYZOWANIU KAŻDEGO, KTO MA INNE ZDANIE, co możemy obserwować, chociażby ze strony zachowania krzysztof.mm. To już Ci Szanowna M53 już jakoś nie przeszkadza.
2019-08-20 20:04:18
jasper: Najgorsze jest to, ze wszystkie te pisowskie afery uderzaja mocniej w panstwo niz w PiS. W zachodniej prasie pisza o braku praworzadnosci w Polsce jak i o instalacji za panstwowe czyli podatnikow pieniadze w ministerstwie sprawiedliwosci farmy hejterow. Tego nigdzie do tej pory nie bylo. Tragedia dla Polski i Polakow.
2019-08-20 20:09:00
donekT: Szanowna M53, skoro uważasz, iż Ty M53 masz wiedzę, co oznaczają konkretne pojęcia i w jaki sposób można upolitycznić państwo, droga wolna. Ty Szanowna M53 masz szansę się wykazać. Wykaż mi zasadność Twojej Szanowna M53 LOGIKI, być może poprawnej z tego, co Ty M53 przedstawiasz... Skoro twierdzisz, iż masz rację i przedstawiasz prawdę, z czym problem?
2019-08-20 20:15:37
donekT: jasper-Q A co z HOMOSEKSUALIZMEM, stanowi cechę wrodzoną, czy nabytą? Z czym problem, skoro ponoć wiesz? Nawet tworzysz (powielasz) teorie i twierdzenia czynione na podstawie określonych założeń. jasper-Q, o jakiej zachodniej prasie piszesz? Jaki interes realizuje?
2019-08-20 20:56:30
jasper: Na ox.pl tez mamy emilke - donko- bronka , prawdopodobnie oplacanego przez ministerstwo sprawiedliwosci.
2019-08-20 21:10:54
donekT: jasper-Q, Wcześniej twierdziłeś, iż przez KREML...
2019-08-20 22:19:03
jasper: Afera Łukasza Piebiaka. Rozmowy, które doprowadziły do rezygnacji wiceministra sprawiedliwości / http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25105067,afera-lukasza-piebiaka-posluchaj-rozmow-ktore-doprowadzily.html
2019-08-20 22:37:01
mstudnicki: Hej POKOmuchowskie szczekaczki.. Tu macie niezależną apolityczną TVP za którą tęsknicie: https://www.youtube.com/watch?v=CQx7gf21CyE
2019-08-21 05:43:36
krzysztof.mm: podyskutuj z P. Jebiakiem, jesteście siebie warci
2019-08-21 06:45:41
jasper: Piebiak - prawa reka ministra sprawiedliwosci. Niezle cuchna te „raczki”. mstudnicki - lubisz zapewne taki cuchnacy zapach.
2019-08-21 08:54:49
M53: Szanowny panie Donku T. dźgnęło Cię i to solidnie, co wnioskuję po następnym słowotoku z Twojej strony. Moje słowa były skierowane do kogoś innego, a nie Ciebie. Natomiast linia Twojej obrony już mnie nie rusza. Przerobiliśmy tutaj parę tematów i stwierdzam ponownie, że jesteś niereformowalny. Napisałam w którymś temacie, że to nie jest miejsce na poważną dyskusję, a Ty z uporem muła ciągle narzucasz się z tym swoim :"uzasadnij", "wykaż", " wyjaśnij". Jeszcze raz powtarzam, człowiekowi oczytanemu, a ponoć za takiego się uważasz, wystarczy podać hasło, termin, a on sam wie o co chodzi bez dokładnego wyoślania. Twoja metoda, polegająca na zmuszaniu adwersarza do ogromnych wywodów, bo Tobie nie chce się pomyśleć, już na mnie nie działa. Adieu!
2019-08-21 11:58:36
krzysztof.mm: PiS szoruje po moralnym d n i e - proszę bardzo, to działa tak: niezależne media ujawniają gigantyczną aferę w Ministerstwie Sprawiedliwości - tow. Ziobro poświęca i dymisjonuje swego zastępcę, tow. P. Jebiaka, ale ten dalej p o z o s t a j e urzędnikiem MS - zaraz potem tow. Ziobro skraca delegacje do MS drugiemu zamieszanemu w obrzydliwy proceder hejtu na sędziach RP, tow. Iwańcowi - i co teraz będzie robił tow. Iwaniec? - ano wróci do sądów będzie NAS sądził...! +++ ohydne d r a n i e, pożałowania godny pisiacki g l o n, który im także i tu na forum klaszcze
2019-08-21 14:52:57
donekT: A po jakim dnie sam szorujesz? „Ekspercie” od „moralności” wszej i owej.
2019-08-21 15:00:20
donekT: Szanowna M53, z całym szacunkiem, jednak jakoś nic nie poczułem. Przed czym niby mam się bronić? I bynajmniej nie chodzi tu, aby kogoś "dźgać", jak Ty to Szanowna M53 ujęłaś. O „NIEREFORMOWALNYCH” ludziach, głębiej→ odpadkach, czy śmieciach, których należy wykasować, pisał już pewien myśliciel z bródką, nazywał się Marks. Zdaje się, iż Ty Szanowna M53 WPISUJESZ SIĘ W TEN NURT i do niektórych ludzi, niemieszczących się w pewnych sztucznie wykreowanych schematach odnosisz się w podobny sposób. Poważna dyskusja wymaga umiejętności przedstawienia swoich poglądów, a nie szermowania pustymi sloganami, co prowadzi jedynie do eskalacji emocji. Za jakiego się uważam, niejednokrotnie, nawet publicznie przedstawiłem. Jest to obraz daleki od tego, jaki Ty Szanowna M53 starasz się suponować. Napisałaś cytat” wystarczy podać hasło, termin, a on sam wie o co chodzi bez dokładnego wyoślania.” koniec cytatu- zdajesz sobie sprawę, iż to, co Ty Szanowna M53 przedstawiasz, przypomina tresurę (efekty) wzorem słynnych psów Pawłowa? Zdaje się, iż nie o to chodzi. Szanowna M53 co Twoja ostatnia wypowiedź ma wnosić? Jedynie utwierdziła mnie (i nie tylko) w przekonaniu o Twoich Szanowna M53 TOTALITARNYCH SKŁONNOŚCIACH, na podobieństwo krzysztof.mm, czy jasper. Czy to jest moralne? Macie coś ze sobą wspólnego?
2019-08-21 15:06:35
john: Donek Ty jednak jesteś jak Mac Gywer. Potrafisz zrobić z zapałek helikopter.
2019-08-21 19:57:01
jasper: john - donek vel bronek czyli ox emilka, to typowy pisowski troll- debil z farmy Piebiaka. Teraz zostal puszczony samopas i wszystko mu sie miesza i bedzie mieszac :)
2019-08-21 20:26:00
donekT: jasper-Q, Już nie twierdzisz, że z KREMLOWSKI? A może sugerujesz nową teorię spiskową???
2019-08-21 20:47:08
jasper: Minister Cwiakalski po samobojstwie wieznia podal sie do dymisji, a Ziobro zastanawial sie wtedy czy minister ma honor i zrezygnuje. Teraz Ziobro powinien podac sie do dymisji, ale czy ma honor ????? Czesc spoleczenstwa chcialaby sie dowiedziec czy Minister Sprawiedliwosci Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro ucieszyl sie czy nie - po przeslaniu mu przez Piebiaka tych "rewelacji" Emilii? Wydaje sie, ze sie raczej ucieszyl, bo procederu nie przerwal.
2019-08-21 20:59:05
donekT: jasper-Q, Mnie interesuje, Czy "HOMOSEKSUALIZM" jest cechą nabytą, czy wrodzoną? Czyżbyś Ty jasper-Q nie wiedział??? PS, Dlaczego Ty jasper-Q tworzysz treści mogące być przez osoby niepełnosprawne (i nie tylko), odebrane jako dyskryminujące? To bardzo brzydko z Twojej jasper-Q strony.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: