Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tutaj zabawa trwa okrągły rok

Pyszne dania, duży, przestronny parkiet, sala mieszcząca nawet 160 osób i osobne pomieszczenie, w którym po swojemu bawić się mogą dzieci - takie warunki oferuje dogodnie położony Dom Przyjęć Mewa. Zorganizujesz tu wesele, wigilijkę firmową lub dowolną inną imprezę okolicznościową. Zabawa trwa cały rok - także w ostatni i pierwszy jego dzień! Wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem, bawiąc się na hucznej zabawie sylwestrowej właśnie tu - w ''Mewie''!

Wesele nawet na 160 osób

Marzysz o dużym weselu? Zorganizuj je w Domu Przyjęć Mewa! Miejsca na dużej, mieszczącej 160 osób sali, wystarczy dla każdego – zarówno przy stole, jak i na parkiecie. Dodatkowo do wykorzystania będzie jeszcze jedna, mniejsza sala na 40 osób – idealna dla dzieci i zabaw animatorów w trakcie trwania przyjęcia. Każdy z gości weselnych będzie zadowolony także z kuchni, a to dzięki dużej różnorodności menu. W „Mewie” jest zawsze pysznie. Dania są pięknie podane, a porcje tak duże, że nasycą każdego weselnika. Zachęca również duża elastyczność oferty i indywidualne podejście do klienta. Na terenie Domu Przyjęć znajdują się również elegancko i nowocześnie urządzone pokoje dla gości mogące pomieścić łącznie 30 osób.

Brakuje Wam czasu na dopięcie szczegółów tego ważnego dnia, jakim jest wasze wesele? W „Mewie” to nie problem – Dom Przyjęć oferuje pomoc w organizacji wesel:

- Nie tylko zapewniamy pyszne menu i perfekcyjną obsługę, ale również doradzamy w wyborze oprawy muzycznej, czy firmy zajmującej się dekoracjami. Pomagamy również Młodej Parze w poszukiwaniu najciekawszych atrakcji, przykładowo fotobudki, pokazów barmańskich i wielu innych - mówi menadżer Domu Przyjęć, Karolina Pniok.

PLANUJESZ WESELE W 2018? Dysponujemy jeszcze ostatnimi weekendowymi terminami na 2018 rok! Zainteresowanych prosimy o kontakt: +48 601 154 506 lub: mewa@restauracjamewa.pl.

Najlepsza zabawa bez względu na okoliczność

W Domu Przyjęć Mewa zorganizujesz każdą imprezę okolicznościową dla dowolnej ilości gości. Organizujemy wszelkie uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, roczki, komunie, urodziny. „Mewa” to także idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, spotkania firmowego, czy wigilijki firmowej.

Niezapomniana zabawa sylwestrowa 2017/2018

Nowy Rok już tuż tuż. Z tej okazji Dom Przyjęć Mewa zaprasza na zabawę sylwestrową. Oto, co znajdziemy w sylwestrowej ofercie: 

  • bogate menu,
  • 4 pyszne, ciepłe posiłki,
  • nieograniczoną ilość napojów bezalkoholowych,
  • napoje zimne i gorące,
  • bufet słodkości i zimnych przekąsek,
  • świetną oprawę muzyczną.

Zabawa do białego rana gwarantowana!

Cena: 380 zł od pary 
Rezerwacje: +48 601 154 506  mewa@restauracjamewa.pl

 

Dom Przyjęć MEWA
ul. Stara Droga 68, Harbutowice

www.restauracjamewa.pl 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: