Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Turniej Skata o Puchar Burmistrza

Turniej Skata o Puchar Burmistrza Miasta Cieszyna z każdym kolejnym rokiem zyskuje na popularności, ściągając do miasta graczy z różnych stron Polski. Nie inaczej było i tym razem. W turnieju udział wzięło 95 zawodników.

W minioną sobotę (26.05.2012) odbył się VI Turniej Skata o Puchar Burmistrza Miasta Cieszyna. Do rywalizacji stanęło 95 zawodników. 

Wraz z godziną 10.00 w Cieszynie w restauracji Ogrodowa rozegrany został Turniej, który ściągnął do Cieszyna zawodników z różnych stron Polski. Zawodnicy rozegrali 2 serie x 48 rozdań. Organizatorem VI Turnieju Skata o Puchar Burmistrza Miasta Cieszyna zaliczanego jednocześnie do  Grand Prix okręgu Tychy była sekcja skata działająca przy KS „MOSiR CIESZYN”.

Najlepszym graczem szóstej edycji zmagań został Tadeusz Mazur z KWK Bolesław Śmiały Łaziska Górne z wynikiem 3523 pkt. Na miejscu drugim uplasował się Czesław Piekorz  – Unia Bieruń –uzyskując  3144 pkt. Trzecie miejsce wywalczył Marcin Łapuszek - SK Wyry – 2979 pkt. 

Nagrody i puchary ufundowane zostały przez Burmistrza Miasta Cieszyna oraz przez sponsorów wspierających Turniej. W imieniu swoim oraz osób nagrodzonych za pomoc w organizacji imprezy słowa podziękowania skierował Jacenty Jabłoński kierownik Turnieju. 

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: