Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Turniej mini siatkówki dziewcząt

W dniu 26 maja, na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Cisownicy, odbył się turniej mini siatkówki dziewcząt, w którym uczestniczyło 12 zespołów UKS Dębowianka ( 4 drużyny), Victoria Cieszyn (3 drużyny), KS „ Siatkarz Beskid” Skoczów (2 drużyny), UKS Cisownica (3 drużyny). W organizowanym turnieju, drużyny zostały podzielone na 3 grupy, z których najlepsze awansowały do grupy mistrzowskiej, walcząc o lokaty 1 - 4. Pozostałe rywalizowały o miejsca 5 - 8 i 9 – 12. Serdeczne podziękowania dla trenerów UKS Dębowianka, Victoria Cieszyn, KS „ Siatkarz Beskid” Skoczów, którzy chcieli przyjechać wraz z zawodniczkami na turniej.

Wyniki: TURNIEJ MINISIATKÓWKI  CISOWNICA 2018

Lp.

Grupa A

Grupa B

Grupa C

1.

Dębowiec I

Cieszyn I

Dębowiec IV

2.

Cisownica I

Dębowiec II

Cieszyn III

3.

Cieszyn II

Cisownica II

Skoczów II

4.

Skoczów I

Dębowiec III

Cisownica III

 

 Klasyfikacja drużyn z gr. A

Zespół

Miejsce

Punkty

Sety

Małe pkt.

Stosunek małych pkt.

1.      Dębowiec I

1

3

3 : 0

49 : 37

1,324

2.      Cisownica I

2

2

2 : 1

37 : 35

1,057

3.      Cieszyn II

3

1

1 : 2

43 : 46

0,935

4.      Skoczów I

4

0

0 : 3

40 : 46

0,869

 

Lista i wyniki meczów w grupie A

  1. Dębowiec I – Skoczów I 16 : 14
  2. Cisownica I – Cieszyn II 15 : 12
  3. Skoczów I – Cieszyn II 13 : 15
  4. Dębowiec I – Cisownica I 15 : 7
  5. Cisownica I – Skoczów I 15 : 13
  6. Cieszyn II – Dębowiec I 16 : 18

 

Klasyfikacja drużyn z gr. B

Zespół

Miejsce

Punkty

Sety

Małe pkt.

Stosunek małych pkt.

1.      Cieszyn I

1

3

3 : 0

45 : 25

1,800

2.      Dębowiec II

2

2

2 : 1

40 : 34

1,176

3.      Dębowiec III

3

1

1 : 2

35 : 40

0,875

4.      Cisownica II

4

0

0 : 3

24 : 45

0,533

 

Lista i wyniki meczów w grupie B

  1. Cieszyn I – Dębowiec III 15 : 7
  2. Dębowiec II – Cisownica II 15 : 6
  3. Cisownica II – Dębowiec III 10 : 15
  4. Cieszyn I – Dębowiec II 15 : 10
  5. Dębowiec II – Dębowiec III 15 : 13
  6. Cieszyn I – Cisownica II 15 : 8

 

 Klasyfikacja drużyn z gr. C

 

Zespół

Miejsce

Punkty

Sety

Małe pkt.

Stosunek małych pkt.

1.      Cieszyn III

1

3

3 : 0

45 : 28

1,607

2.      Dębowiec IV

2

2

2 : 1

43 : 31

1,387

3.      Skoczów II

3

1

1 : 2

32 : 38

0,842

4.      Cisownica III

4

0

0 : 3

22 : 45

0,488

 

Lista i wyniki meczów w grupie C

  1. Dębowiec IV – Cisownica III 15 : 6
  2. Cieszyn III – Skoczów II 15 : 7
  3. Cisownica III – Skoczów II 8 : 15
  4. Dębowiec IV – Cieszyn III 13 : 15
  5. Cieszyn III – Cisownica III 15 : 8
  6. Skoczów II – Dębowiec IV 10 : 15

 

Runda finałowa

Lp.

Grupa mistrzowska o miejsca 1 – 4

Grupa o miejsca    5 - 8

Grupa o miejsca      9 – 12

1.

Dębowiec I

Cieszyn II

Skoczów I

2.

Cieszyn I

Dębowiec III

Cisownica II

3.

Cisownica I

Cieszyn III

Skoczów II

4.

Dębowiec II

Dębowiec IV

Cisownica III

 

Klasyfikacja drużyn z gr. mistrzowskiej

Zespół

Miejsce

Punkty

Sety

Małe pkt.

Stosunek małych pkt.

1.      Cieszyn I

1

3

3 : 0

45 : 27

1,666

2.      Dębowiec II

2

1

1 : 2

37 : 36

1,027

3.      Cisownica I

3

1

1 : 2

31 : 40

0,775

4.      Dębowiec I

4

1

1 : 2

32 : 42

0,761

 

Lista i wyniki meczów w grupie mistrzowskiej

  1. Dębowiec I – Dębowiec II 15 : 12
  2. Cieszyn I – Cisownica I 15 : 10
  3. Dębowiec II – Cisownica I 15 : 6
  4. Dębowiec I – Cieszyn I 7 : 15
  5. Cieszyn I – Dębowiec II 15 : 10
  6. Cisownica I – Dębowiec I 15 : 10

 

Klasyfikacja drużyn z gr. o miejsca 5 – 8

Zespół

Miejsce

Punkty

Sety

Małe pkt.

Stosunek małych pkt.

1.      Cieszyn III

5

3

3 : 0

47 : 37

1,270

2.      Cieszyn II

6

2

2 : 1

45 : 35

1,285

3.      Dębowiec III

7

1

1 : 2

36 : 43

0,837

4.      Dębowiec IV

8

0

0 : 3

32 : 45

0,711

 

         Lista i wyniki meczów w grupie o miejsca 5 – 8

  1. Cieszyn II – Dębowiec IV 15 : 9
  2. Dębowiec III – Cieszyn III 12 : 15
  3. Cieszyn III – Dębowiec IV 15 : 10
  4. Cieszyn II – Dębowiec III 15 : 9
  5. Dębowiec III – Dębowiec IV 15 : 13
  6. Cieszyn III – Cieszyn II 17 : 15

 

Klasyfikacja drużyn z gr. o miejsca 9 – 12

Zespół

Miejsce

Punkty

Sety

Małe pkt.

Stosunek małych pkt.

1.      Skoczów I

9

3

3 : 0

47 : 33

1,424

2.      Cisownica II

10

2

2 : 1

45 : 38

1,184

3.      Skoczów II

11

1

1 : 2

34 : 40

0,850

4.      Cisownica III

12

0

0 : 3

30 : 45

0,666


         Lista i wyniki meczów w grupie o miejsca 9 – 12

  1. Skoczów I – Cisownica III 15 : 7
  2. Cisownica II – Skoczów II 15 : 8
  3. Cisownica III – Skoczów II 10 : 15
  4. Skoczów I – Cisownica II 17 : 15
  5. Cisownica II – Cisownica III 15 : 13
  6. Skoczów II – Skoczów I 11 : 15
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: