Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tu czeka psycholog. Bezpłatnie

O psychicznej kondycji dzieci i młodzieży wiele dziś się mówi. Nie zawsze pomoc dociera w porę. W Strumieniu postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i w emgoku organizują bezpłatne spotkania z psychologiem dla młodzieży. Wizyty finansowane są z budżetu gminy.

 

Coraz więcej chorób psychicznych i problemów psychologicznych i coraz mniej pomocy. Jednak w Strumieniu dzieci i młodzież mogą liczyć  na podstawowe konsultacje psychologiczne finansowane z budżetu gminy.

To bezpłatna pomoc psychologiczna w formie indywidualnych spotkań z psychologiem (60 minut). Konsultacje będzie prowadziła psycholog Paulina Seredyńska. Konsultacje organizowane są dla każdego, kto odczuwa potrzebę spotkania i chęć rozmowy z psychologiem o swoich trudnościach, obawach czy wątpliwościach. Dla każdego kto chciał, ale do tej pory nie miał możliwości spotkania z psychologiem.

Spotkania odbywają się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu. przy ul. Młyńskiej 14. w godzinach 15.00-19.00 (w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca)
Pomoc odbywa się bezpłatnie sfinansowana jest z budżetu Gminy Strumień.

Zapisy bezpośrednio u pani psycholog – telefonicznie: 510 191 875.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-07-02 19:24:24
oxjas1: To dlaczego PiS i ich minister Marlena Malag oglasza na antenie TV Trwam, ze chca wypowiedzenia Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, czyli tzw. konwencji stambulskiej ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: