Trzyniec wiceliderem Tipsport Extraligi!

Wczoraj Brno, a dziś Litvinov. Podopieczni Vaclava Varadi kontynuują zwycięską serię, odnosząc piąte zwycięstwo z rzędu. Do wygranej przyczynił się także reprezentant Polski, Aron Chmielewski, który zdobył jedną z bramek.

Litvinov to jeden z ulubionych rywali Stalowników, co potwierdziło się również dzisiaj. Pierwsze dwie bramki dla Trzyńca zdobył Tomas Marcinko, który dwukrotnie wyprowadzał swą drużynę na prowadzenie. Jednak goście zdołali odpowiedzieć na każde trafienie Słowaka.

Stalownicy przechylili zwycięstwo na swoją korzyść w ostatniej tercji. Martin Adamsky popisał się indywidualną akcją i zdobył zwycięską bramkę. Końcowy wynik – 4:2 – ustalił, w 54. minucie, Aron Chmielewski.

Hokeiści Trzyńca znowu udowodnili, że są w gazie. Wygrali ostatnich pięć spotkań, a po dzisiejszej wygranej wskoczyli na drugie miejsce w Tipsport Extralidze. Stalownicy rozegrają kolejne spotkanie we wtorek, znowu w Werk Arenie. Tym razem będą gościć hokeistów z Hradca Kralove.