Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Trzy złota Juroszek

Siłaczka z Cieszyna – Maria Juroszek do swojej pokaźnej kolekcji medali dołączy po minionym weekendzie (10-12 maja) kolejne złote krążki. I to w Mistrzostwach Polski.

Siłaczka z Cieszyna – Maria Juroszek do swojej pokaźnej kolekcji medali dołączy po minionym weekendzie (10-12 maja) kolejne złote krążki. I to w Mistrzostwach Polski.

Maria Juroszek pochodzi z Brennej, ale mieszka w Cieszynie. Od wielu lat godnie reprezentuje nasz kraj i Cieszyn na zawodach międzynarodowych i krajowych zdobywając kolejne medale. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Świata i Europy.

Do swojej licznej kolekcji dołączy teraz kolejne złote krazki, bo pozamiatała rywalki i wywalczyła aż trzy złote medale na XXIV Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu, które odbyły się w dniach 10-12 maja w Międzychodzie.

Zawodniczka z Cieszyna triumfowała w rywalizacji na prawą rękę kategoriach: masters kobiet (pow. 78 kg), grand master kobiet (Open) oraz kobiet niepełnosprawnych (Open).

Dzięki zwycięstwom Juroszek zakwalifikowała się do wyjazdu na Mistrzostwa Europy i Świata niepełnosprawnych w mastersach i Grand mastersach na prawą rękę.

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-05-14 18:35:01
Tustela: Brawo,brawo Pani Mario, jest moc, tak trzymać...:))
2024-05-15 11:23:45
gocha72: Gratulacje Pani Mario, szkoda tylko, że ze swoich oszczędności musi Pani opłacać te sukcesy. Miasto Cieszyn w tym Wydział Sportu nic wspomaga w tym zakresie, smutne. A taką promocję Pani wykonuje. Szkoda, że PEFRON również nie potrafi jakoś pomóc. Życzę dużo zdrowia i sponsora, który się przyczyni do kolejnych sukcesów.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: