Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trzy stwierdzone zakażenia. Raport sanepidu

Z danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Cieszynie wynika, że wirusem SARS-CoV-2 zakazili się mieszkańcy gmin Chybie, Skoczów i Zebrzydowice.

Cieszyński sanepid informuje też, że pięć osób otrzymało negatywne wyniki testu na obecność wirusa po przebytej chorobie COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia nie podało jeszcze danych ogólnopolskich. Gdy się ukażą, dodamy je do tego tekstu.

Aktualizacja

421 nowych przypadków zakażeń odnotowano w całej Polsce. Najwięcej w województwach małopolskim (67), mazowieckim (61) i śląskim (57):

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-09 15:29:20
666: Prawdopodobnie rządzący, lekarze i inni sanepidziarze, nigdy nie poniosą konsekwencji swoich anty obywatelskich działań. To smutne.
2020-09-09 17:53:12
koszor: "Lekarzy" zapraszam do otwierania poradni w Biedronkach czy Żabkach. Pracujące tam panie mają więcej godności i odwagi od osób mylnie określanych "lekarzami".
2020-09-09 20:59:27
mama2: Te statystyki są groteskowe, straszna zaraza, 3 zakażenia.. to jest tragikomedia:( jak to wypada w zestawieniu z poważnymi chorobami, które codziennie dotykają mnóstwa osób, gdyby zrobić odpowiednią tabelkę, to oczy by nam otworzyło, że 3 zakażenia ( na pewno bezobjawowe, bo jakże inaczej), to nic w porównaniu z liczbą osób walczących z rakiem, chorobami układu krążenia itd...
2020-09-10 06:24:10
krzysztof.mm: koszor - po pierwsze lekarze działają według obowiązujących ich wytycznych z ministerstwa a nie własnego widzimisię, wytyczne bywają idiotyczne, na przykład niektóre bardziej restrykcyjne w przychodniach niż w szpitalu - po drugie przychodnia to miejsce w którym z definicji kumulują się chorzy, w biedronkach co najwyżej głodni lub spragnieni - po trzecie sklepów jest o niebo więcej niż przychodni, straty z wypadnięcia z powodu zakażeń jednego czy drugiego są nieporównywalne, zwłaszcza teraz - to tyle dla twego opamiętania, zanim pójdziesz prosić lekarza o pomoc
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: