Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trwają zapisy na cieszyński UTW

Wszyscy zainteresowani mają jeszcze szansę wstąpić w szeregi cieszyńskiego Uniwersytetu III Wieku. Zapisy rozpoczęły się w sierpniu, jednak nowi słuchacze są w dalszym ciągu ochoczo przyjmowani. 24 września nastąpi uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019, która oficjalnie rozpocznie szereg atrakcji, przewidzianych dla seniorów-studentów.

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 będzie miała miejsce w cieszyńskim teatrze, 24 września 2018 roku o godzinie 16:00 - W roku bieżącym pragniemy aktywnie włączyć się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości, dlatego wiodącym tematem tegorocznej inauguracji będzie”NIEPODLEGŁA” Organizatorzy zapewniają ciekawy i bogaty program artystyczny oraz skromny poczęstunek w foyer teatru. Wstęp do teatru będzie z bezpłatnymi biletami (z numerowanymi miejscami) – informują władze cieszyńskiego UTW

Od sierpnia 2018 roku, aż do końca października biuro UTW będzie czynne w każdy poniedziałek od godziny 11:00 do godziny 13:30 i w każdy czwartek w godzinach 13:00-15:00 w Collegium Technicum przy Uniwersytecie Śląskim – ul. Bielska 62, p.18. Od listopada, biuro czynne będzie tylko w czwartki. W godzinach urzędowania biura UTW można zapisać się w szeregi uniwersytetu – składkę można uiścić na miejscu, kwota pozostała niezmienna i wynosi 80 zł za rok akademicki. Osoby zainteresowane mogą również zapisać się na jedną z licznych wycieczek, które planowane są w nadchodzącym roku akademickim.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: