Triumf Rozborskiego!
Filip Rozborski rozpoczął rywalizację w Bielsku-Białej od potyczek w grupie B, przez którą przeszedł jak burza – w trzech spotkaniach nie stracił nawet seta. Zawodnik spod Równicy bez większych problemów awansował do fazy pucharowej, gdzie kontynuował zwycięską passę.
Rozborski w ćwierćfinale poradził sobie z Aleksandrem Zygułą, pewnie pokonując zawodnika AMS Magicsport Kraków – 6:2, 6:4. W starciu, którego stawką był awans do finału, zmierzył się z Oskarem Wielgusem. Rozborski wygrał 6:1, 6:4. O najcenniejszy krążek stoczył trzesetowy bój z Robertem Cordą.
Spotkanie lepiej rozpoczął zawodnik Górnika Bytom, który pierwszą partię wygrał 7:5. Jednak Rozborski zachował więcej zimnej krwi w drugim secie, wygrywając 7:6. Decydująca partia także miała wyrównany przebieg, ale w końcówce ponownie lepszy okazał się zawodnik ustrońskiego klubu, który wygrał 10:8.
ap
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
