Triumf i awans Panter
24.03.2026 10:55
Pięć meczów, komplet zwycięstw i dwie nagrody indywidualne. Tak w skrócie można podsumować występ cieszyńskich Panter podczas Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie (Dywizja 3).
Nie mieli sobie równych. Mowa o hokeistach HC Pantery, którzy przez trzy dni rywalizowali w Opolu podczas Mistrzostw Polski Amatorów (Dywizja 3). Zawodnicy znad Olzy w pięciu spotkaniach zainkasowali komplet punktów i pewnie zwyciężyli w grupie B, dzięki czemu wywalczyli awans do Dywizji 2. Nagrody indywidualne otrzymali Jakub Mróz za najlepszego strzelca (dziewięć trafień) oraz Krzysztof Dębowski, który został wybrany MVP turnieju.
Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju na lodzie, Dywizja 3:
- Sokoły Nowy Targ – HC Pantery 3:8
- HC Pantery – Atikus Orlik Opole 4:1
- Kanzas Hockey Team – HC Pantery 1:5
- HC Pantery – Ice Breakers Sosnowiec 5:2
- Wataha 71 Wrocław – HC Pantery 2:9
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33