Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tona książek do wygrania!

Biblioteka Miejska w Cieszynie ma szansę wygrać nawet 150 kg książek. Wystarczy, że na nią zagłosujecie. Przy okazji sami możecie wygrać 50 kg książek.

Organizatorem konkursu „Tona książek do rozdania” jest portal nowowydane.pl, portal z nowościami wydawniczymi, filmowymi, grami oraz multimediami. Łączna waga wszystkich książek do rozdania w konkursie to tona. Głosować można na instytucje kulturalno-oświatowe (np. biblioteki, szkoły, domy kultury, itp.), placówki wskazane przez innych uczestników Konkursu (np. domy dziecka, ogniska pracy pozaszkolnej, świetlice, itp.), a także na osoby indywidualne, które ukończyły 18 rok życia i oddały swój głos w konkursie na Instytucję lub Placówkę.

Co zrobić, żeby zagłosować? - Wystarczy wejść na stronę www.nowowydane.pl, wybrać zakładkę „Tona książek do rozdania” i w kategorii Instytucje zagłosować na Bibliotekę Miejską w Cieszynie. Liczymy na Państwa głosy!- zachęca Beata Parchańska, Instruktor - koordynator ds. bibliotek publicznych powiatu cieszyńskiego. Dodatkowo, jeśli sami chcemy mieć szansę na wygraną, możemy zarejestrować się w konkursie - każda osoba indywidualna po zarejestrowaniu się na stronie www.nowowydane.pl i oddaniu głosów weźmie udział w losowaniu nagród.

Organizator przyzna następujące nagrody:

W kategorii Instytucje:
I miejsce – 150 kg|
II miejsce – 100 kg
Trzy III miejsca po 50 kg

W kategorii Placówki:
a) I miejsce – 150 kg
b) II miejsce – 100 kg
c) Trzy III miejsca po 50 kg

Organizator Konkursu rozlosuje też następujące nagrody dla osób indywidualnych, oddających swój głos na Instytucje i Placówki:

I miejsce – 50 kg
Dwa II miejsca po 25 kg
Dziesięć III miejsc po 10 kg

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: