Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

To jest chore, ale mamy na to bilety! [KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

W przyszłym tygodniu do Cieszyna i Bielska-Białej przyjedzie Kabaret Młodych Panów. Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na oba występy! Co zrobić, aby je zdobyć?

Kabaret wystąpi najpierw 8 i 9 marca w bielskim BCK-u, a następnie 10 i 11 marca artystów będzie można zobaczyć w cieszyńskim teatrze im. Adama Mickiewicza.

Najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, „To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza. Zabawne skecze kabaretu i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. 

KONKURS

Jak wspominaliśmy, mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na oba występy. Aby je zdobyć, należy wysłać e-mail na adres redakcja@ox.pl:

  • W tytule należy wpisać: "Kabaret Młodych Panów - Bielsko" lub "Kabaret Młodych Panów - Cieszyn" - w zależności od tego, na występ w którym mieści chcielibyście pójść
  • W treści podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu

Wejściówki otrzymają dwa pierwsze zgłoszenia na występ Kabaretu Młodych Panów w Bielsku i Cieszynie.

Życzymy powodzenia!

Aktualizacja

Otrzymaliśmy od Was wiele zgłoszeń, dziękujemy! Skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Bilety

Jeśli nie uda się Wam wygrać, nic straconego. Bilety można kupić poniżej:

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-02 08:12:04
Bry-niok: Kupę wariatów
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: