Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

To był weekend... Jaworze wspomina

Tysiące widzów przybyło na koncert zespołu Kwiat Jabłoni do Jaworza. W miniony weekend, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, w wielkim stylu powróciła tu „Jaworzańska Majówka”.

 

28 i 29 maja z pewnością należał do Gminy Jaworze. Du urokliwego amfiteatru przybyły tłumy. W pierwszym dniu majówki (28 maja) na scenie jaworzańskiego amfiteatru wystąpili Eclipse Band oraz Paweł Mikler z zespołem. Gwiazdą wieczoru był zespół Kwiat Jabłoni, który ściągnął kilka tysięcy widzów, w tym liczne grono żywiołowych fanów.

Tysiące widzów przybyły do Jaworza by zobaczyć artystów. - Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Widzowie wypełnili nie tylko cały jaworzański amfiteatr – publiczność zajęła teren wszędzie tam, gdzie sięgał wzrok. Do Jaworza zjechali się wielbiciele zespołu z całej Polski! Na okolicznych parkingach nie brakowało rejestracji z odległych miejscowości – informuje gmina Jaworze.

Kwiat Jabłoni zagrał fenomenalny koncert oczarowując fanów. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie złapali wspaniały kontakt z publicznością, dostarczyli wszystkim niesamowitych emocji i wzruszeń. - Publiczność bardzo żywiołowo bawiła się przy ich największych przebojach. Oczywiście nie zabrakło bisów – muzycy musieli dwukrotnie wracać na scenę. Na zakończenie wydarzenia zespołowi, w podziękowaniu za wspaniały koncert, jaworzańska publiczność zaśpiewała gromkie „Sto lat!”- dodaje gmina Jaworze.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez wójta gminy Jaworze Radosława Ostałkiewicza oraz Ośrodek Promocji Gminy Jaworze.

Była to niewątpliwie uczta muzyczna dla wszystkich uczestników koncertu – przytaczając słowa jednego z utworów zespołu: „miało być nic, a było wszystko”. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że w minioną sobotę, Jaworze było najszczęśliwszą gminą w Polsce – stwierdzają władze gminy.

Szczęśliwości nie brakowało również w niedzielę 29 maja. Wtedy odbył się Jaworzański Dzień Dziecka. Atrakcji nie brakowało. Na scenie gościła Ciocia Tunia i Włóczykije. Można było się także bawić podczas dyskoteki przygotowanej dla najmłodszych. Na terenie amfiteatru można było wziąć udział w licznych atrakcjach m. in w akcji Fundacji ARKA Rower Pomaga, czy w akcji sadzenia drzew z nadleśnictwem Bielsko. Na scenie zgromadzono także prelegentów z zakresu bezpieczeństwa – ratowników medycznych, przedstawicieli GOPR, Policji czy Nadleśnictwa. Wszyscy przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa.


Jaworzański Dzień Dziecka zakończył pokaz ognia.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: