Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

„To był dobry koniec sezonu”

59. edycja Rajdu Barbórka padła łupem Kajetana Kajetanowicza, ale świetnie spisali się także bracia Szejowie. Ustronianie ukończyli rywalizację na 5. pozycji. Jak oceniają zakończenie sezonu?

Załoga Hyundai Poland Racing do samego końca walczyła o podium w 59. Rajdzie Barbórka, ale ostatecznie ukończyła rywalizację na 5. pozycji. - Jesteśmy zadowoleni z tego, jak zaprezentowaliśmy się w Rajdzie Barbórka. Trochę szkoda, że ostatecznie nie udało się stanąć na podium, ale opuszczaliśmy Warszawę z podniesioną głową. Pokazaliśmy, że kiedy wszystko gra, to jesteśmy w stanie kręcić konkurencyjne czasy – przyznaje Jarosław Szeja.

38-latek, po zakończeniu próby na Autodormie Bemowo, pokonał próbę przy siedzibie Automobilklubu Polski u boku zwycięzcy charytatywnej licytacji na rzecz Fundacji Fascynujący Świat Dziecka. Tradycyjnie, na koniec imprezy odbyło się niezwykle prestiżowe, legendarne Ogólnopolskie Kryterium Asów na ulicy Karowej. Tam Szejowie wykręcili kapitalny czwarty czas.

- Jazda dla tych tysięcy kibiców to jest naprawdę niesamowite przeżycie. Dziękuję wszystkim naszym partnerom. Oni byli z nami w trakcie całego sezonu i to dzięki nim mogliśmy pojawić się też w Warszawie, na Karowej. To był dobry koniec sezonu. Teraz pora na przygotowania do kolejnego! – dodał Jarosław Szeja.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-08 00:55:08
Gigi13: Dałeś piękny popis :) ogień na tłoki i do przodu :) pozdro
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: