Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Teraz Zośka

Jak nauczyć się gry w zośkę? - wystarczy przyjść na warsztaty, które już 3 września "ruszą" w  Klubie "Graciarnia".  Zajęcia realizowane są w ramach projektu Wakacyjna Akademia Współpracy. 

Pomysłodawcą i autorem projektu są młodzi ludzie związani jako wolontariusze ze Stowarzyszeniem „Być Razem". Projekt realizowany jest w Cieszynie - po dwóch stronach miasta: polskiej i czeskiej, angażując młodzież z dwóch krajów. Wszystko po to, by stowrzyć młodym ludziom możliwości spędzania czasu wolnego w sposób aktywny i konstruktywny dla ich rozwoju. Celem jest rownież szeroko pojęta profilaktyka uzależnień i destrukcyjnych zachowań, a także integracja polsko – czeska.

Już 3 września (sobota) ruszają warsztaty footbagu– zośki. Spotkania poprowadzi Jakub Worek, członek Koxy Footbag Team Cieszyn. - Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza młodzież od 13 roku życia – zachęcaja organizatorzy – Do grupy dołączyć można w kazdej chwili. Zapisy odbywają się pdo numerem telefonu  667090060.

Zajęcia będą odbywały się w soboty 3 i 17 września, w godz. od 10.00 do 12.00, środy- 7, 14, 21 i 28 września, w godz. 16.30 do 18.30 oraz w piątki - 9, 16, 23 i 30 września, w godz.16.30 do 18.30.

 

Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili. Zapisy pod numerem 667090060 Młodzieżowy Klub „Graciarnia", ul. Przykopa 4 (wejście przez parking za pizzerią „Wenecja")

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: