Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Technik lakiernik poszukiwany

Zakład w Bażanowicach poszukuje technika lakiernika. Masz kwalifikacje? Rozpocznij karierę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie i zapewnij sobie stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjny system wynagrodzenia, dofinansowanie kosztów wyżywienia w czasie pracy oraz dojazdu do pracy autobusem, który kursuje na nitce: Jastrzębia-Zdroju, Zebrzydowic, Hażlacha, Cieszyna, Kończyc Małych, Kaczyc Górnych i Pogwizdowa.

SUMMIT AUTOTECH POLAND Sp. z o.o. to stabilna, szybko rozwijająca się firma zatrudniająca ponad 1000 osób w Skoczowie i Bażanowicach. Jest producentem części tworzywowych dla branży Automotive, a zarazem jednym z największych pracodawców w naszym regionie. Swoją działalność firma prowadzi na terenie Tajlandii, Indii, Korei Południowej, Słowacji, Holandii, Meksyku i Polski.

Spółka SUMMIT AUTOTECH POLAND stawia przed sobą bardzo wysokie cele. Rozwój technologii produkcji ma zapewnić firmie nie tylko sukces na rynku motoryzacyjnym, ale również wysoki komfort i standard pracy. W styczniu 2018 roku na terenie oddziału w Bażanowicach uruchomiono profesjonalną lakiernię elementów z tworzyw sztucznych bazującą na koreańskiej technologii, zgodnie z którą produkowane jest tutaj około 200 różnych części do samochodów Hyundai i Kia.

Z miesiąca na miesiąc firma sukcesywnie powiększa swoją produkcję, dążąc jednocześnie do zatrudnienia coraz większej ilości profesjonalistów. Obecnie w bażanowickiej fabryce znajduje się 25 maszyn oraz dwie linie lakiernicze w najwyższym standardzie pracy. Zakład zajmuje powierzchnię ponad 15 tys. mkw. i zatrudnia 450 pracowników. Jednym z nich możesz być Ty - firma poszukuje kandydatów na stanowisko: TECHNIK LAKIERNIK. Obecnie oferowany jest szeroki zakres szkoleń i przyuczenie do zawodu lakiernika, a najważniejszym atutem jest chęć do pracy.

SUMMIT AUTOTECH POLAND oferuje wszystkim kandydatom:
- wynagradzanie i premiowanie w atrakcyjnym systemie,
- szeroki zakres szkoleń
- dofinansowany autobus dla pracowników firmy, kursujący przez Jastrzębie-Zdrój, Zebrzydowice, Hażlach, Cieszyn, Kończyce Małe, Kaczyce Górne i Pogwizdów,
- dofinansowanie do wyżywienia w czasie pracy,
- budżet socjalny przeznaczony na imprezy integracyjne,
- możliwość skorzystania z atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla pracowników,
a ponadto: stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie, możliwości rozwoju zawodowego, pracę w wielokulturowym środowisku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane karierą w SUMMIT AUTOTECH POLAND więcej informacji znajdą na stronie internetowej firmy, pod adresem:
http://pl.bazanowice.summitautotech.pl/strona/kariera

Artykuł sponsorowany

 

 

źródło: ox.pl
dodał: ES
To również może Ciebie zainteresować: