Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Teatr w Czeskim Cieszynie zaprasza... online

Koniec stycznia będzie dla mieszkańców Śląska Cieszyńskiego (i nie tylko) szansą na przeżycie przygody z teatrem. Niestety, wciąż we własnych czterech ścianach. Teatr w Czeskim Cieszynie zaprasza na transmisję sztuki „Dom Otwarty".

W sobotę (30.01) będzie można obejrzeć on-line komedię „Dom Otwarty” - Teatr Cieszyński wystawi on-line komedię Michała Bałuckiego Dom otwarty! Najnowsze przedstawienie z repertuaru Sceny Polskiej można obejrzeć za darmo w sobotę 30/1/2021 o godz. 17:30 – zaprasza teatr z Czeskiego Cieszyna.

„Dom Otwarty” to komedia pióra Michała Bałuckiego. Premiera sztuki miała miejsce w 1883 roku. Historia, którą można zobaczyć na deskach teatru opowiada o balu, który został zorganizowany u państwa Żerskich – małżeństwa urzędników, którzy nagle postanawiają uczynić swój dom „domem otwartym”. Jak można się tego spodziewać, do akcji wkraczają różni ludzie, pokazując i na swój sposób wyśmiewając określone mankamenty społeczeństwa z końca XIX wieku. Więcej informacji na temat spektaklu oraz link do transmisji dostępne tutaj.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-22 11:26:27
wyśmienity cwaniaczek: teatr :) śmiech na sali i to jeszcze w tym pepolskich fałszywym bełkocie ... no i nie piszcie , że się nie znam i obrażam KNEDLIKÓW. Byłem w teatrze zawsze na balkonie bo z tamtąd najlepiej draże kakaowe lecą. A co do pepoli to powinni być traktowani na równo z nazistami ze względu na historię............................NO I CISZA NIEUKI :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: