Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Teatr pełen najmłodszych widzów

Niecodzienne spektakle miały miejsce w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Widownia wypełniła się po brzegi dziećmi, które miały możliwość zapoznania się ze sztuką teatralną na najwyższym poziomie.

Co można kupić za 30 zł dziś... Może abonament w serwisie streamingowym, może kolorowanki, może podstawowe lego... A może wspomnienia, które pozostaną na lata. Tyle kosztował bilet na spektakl dla najmłodszych - "Jaś i Małgosia". Teatr im. Adama Mickiewicza zaprosił w swoje progi najmłodszych.

Publiczność dziecięca z przedszkoli i widzów indywidualnych wypełniła fotele publiczności w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. - Dzieci sztukę teatralną przeżywały ze szczerością. Kostiumy i scenografia dopracowane były do perfekcji, a odwiedziny w prawdziwym teatrze to było wspaniałe wydarzenie dla najmłodszych – mówi zjedna z wychowawczyń przybyłych do cieszyńskiego teatru.

Na spektakl „Jaś i Małgosia” wybrały się dzieci z przedszkoli, jednak widzów indywidualnych było już niewielu... Spektakle odbyły się o godz. 9.00 i 11.00. Można było zakupić bilety w świetnych miejscach i cieszyć się wspaniałymi chwilami z dzieckiem i sztuką...Kto żałuje, że nie przybył ten będzie miał jeszcze okazję. Warto śledzić stronę internetową cieszyńskiego teatru.


-Tłumy Maluszków odwiedziły dziś nasz Teatr W kuluarach wrzało od dyskusji o "Jasiu i Małgosi". Atmosfera znakomita! Salwy śmiechu i gromkie brawa przerywały każdą akcję i próbę pokonania Baby Jagi. Znakomicie zagrane przedstawienie z Teatr Lalek Banialuka porwało bez reszty najmłodszą publiczność. Skończyły się czasy marzeń o byciu księżniczką i rycerzem... w naszym Teatrze każdy chciał być dziś Babą Jagą - mieć latającą miotłę i używać czarów. Scena Najmłodszego Widza ADAŚ spisała się znakomicie. Przedstawienie zobaczyło 620 Młodych Widzów. Cieszymy się, że możemy na naszej scenie prezentować dobry teatr również dla najmłodszych, Teatr Cieszy – informuje Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.


KOD

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: