Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Teatr Elektryczny gra dla Ukrainy

Dramat wojny w Ukrainie skłania nas do solidarności z tymi, którzy zostali nim dotknięci. Polacy i mieszkańcy naszego regionu chętnie otwierają swoje domy, reagują także instytucje kultury. Teatr Elektryczny w Skoczowie – kino zarządzane przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator” zaprasza na bezpłatne seanse dla dzieci w języku ukraińskim.


 
- Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie chcąc wyrazić swoją solidarność i wsparcie dla osób, które w ostatnim czasie przybywają do Polski z dotkniętej wojną Ukrainy, zaprasza do Teatru Elektrycznego na bezpłatne seanse dla dzieci i młodzieży w ukraińskiej wersji językowej – informuje Julia Raszka, dyrektor MCK „Integrator”.

Wszystko po to by uchodźcy poczuli się lepiej w naszym regionie. Setki osób często z dorobkiem zamkniętym w jednej walizce, szukają schronienia i namiastki domu. Taką cegiełkę do polskiej gościnności chce dołożyć także MCK „Integrator”. - Postanowiliśmy zrobić wszystko, by dzieci, które ostatnio przeszły dramatyczne chwile, choć na moment mogły oderwać od tej tragedii. Mamy nadzieję, że czas spędzony w kinie sprawi, że znów będą mogły poczuć dziecięcą beztroskę. Liczymy, że na ich twarzach choć na chwilę pojawi się uśmiech – dodaje załoga Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”.

Zaplanowano dwa seanse 19 marca o godz. 15.00 wyświetlona zostanie kreskówka  „TOM & JERRY” a 26 marca 2022 - godz. 15.00 "AMAZONIA. PRZYGODY MAŁPKI SAI”.

Bezpłatne wejściówki można odebrać wyłącznie bezpośrednio przed seansem w kasie.
KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: