Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Targi Staroci w Cieszynie przeniesione.Czy na stałe?

Jak wiadomo rozpoczyna się remont cieszyńskiego rynku.Z tego powodu przeniesiono tegoroczne Święto Trzech Braci, a także zmieniono lokalizację Targów Staroci.

Od czerwca cieszyńskie Targi Staroci przeniesione zostały na targowisko rolno-spożywcze i będą tam miały miejsce do końca sezonu letniego. Początkowo rozważano trzy lokalizacje: Park Pokoju, plac przy Browarze Zamkowym oraz właśnie miejskie targowisko rolno-spożywcze o wyborze którego zdecydowali wystawcy.

Dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury, który pomaga zorganizować to wydarzenie Cieszyńskiemu Klubowi Hobbystów w każdą pierwszą niedziele miesiąca sugeruje, że jeżeli ta lokalizacja się sprawdzi Targi Staroci mogłyby się tam odbywać również zimą - ze względu na zadaszone stragany.

BeSze

źródło: ox.pl
dodał: BeSza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-21 12:10:12
Halos: To akurat wyjątkowo była dobra decyzja, by na czas remontu tam przenieść Targi. Jak mówili sami sprzedający, wygodnie im się tam wystawia swoje starocie. Łatwo tam też podjechać autem. Jednak na rynku ma to swój o wiele większy urok i klimat i mam nadzieję, że po remoncie Targi Staroci wrócą na Rynek.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: