Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Targi Pracy w Cieszynie już 23 maja

Krajowe i zagraniczne oferty pracy, szkolenia, praktyki, wolontariat, doradcy zawodowi-te i wiele innych ofert znajdziemy na Targach Pracy w Cieszynie. Spotkanie z potencjalnymi pracodawcami oraz różnego rodzaju organizacjami świadczącymi usługi na rynku pracy odbędzie się w najbliższy piątek, 23 maja w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Domu Narodowym''.

Targi Pracy w Cieszynie organizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Bielsku-Białej  wspólnie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach odbędą się 23 maja, w godzinach od 10.00 do 14.00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Domu Narodowym” w Cieszynie. Targi kierowane są zwłaszcza do młodych osób ponieważ są to Młodzieżowe Dni Pracy, ale zapraszamy wszystkich chętnych.  Ponieważ pracodawcy będą mieli różne oferty pracy, niekoniecznie skierowane do osób poniżej 25 roku życia – mówi Agata Śladowska Pośrednik Pracy w Punkcie Pośrednictwa Pracy OHP w Cieszynie.

W programie Młodzieżowych Dni Pracy przewidziano: krajowe i zagraniczne oferty pracy dla osób uczących się i bezrobotnych, oferty szkoleniowe, oferty praktyk oraz wolontariatu, będzie również możliwość wymiany informacji między osobami poszukującymi pracy, a pracodawcami – wymienia Agata Śladowska.

Ponadto w ramach Targów będzie można skorzystać z usług: doradców zawodowych, doradców państwowej Inspekcji Pracy czy przedstawiciela PFRON. 23 maja w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Domu Narodowym” pojawi się 25 wystawców. Będą to lokalni pracodawcy, agencje pracy, przedstawiciele urzędów pracy, zakłady doskonalenia zawodowego czy ośrodki szkolenia zawodowego.

Marta Szymik
 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: