Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Targi - kuszą nie tylko panie

Do Cieszyna zawitały Targi Biżuterii. Można więc z całym przekonaniem stwierdzić, że 21 i 22 maja to prawdziwa gratka dla miłośników unikatowych ozdób.

Oprócz biżuterii, bursztynów i korali wystawcy prezentują szeroki wybór kamieni, kryształów, upominków oraz kosmetyków, które nie tylko można obejrzeć, ale również kupić.- Prezentowane produkty są oryginalne i nie czuć tutaj żadnej tandety – mówi uczestniczka targów Karina Ziętek, która jak sama przyznaje jest pod silnym wrażeniem tych wszystkich pięknych, unikatowych przedmiotów – takich eksponatów nie znajdziemy w supermarketach.

Rzeczywiście od kolorów, kształtów trudno tutaj oderwać wzrok. - Znalazłam prawdziwą perełkę do swojej kolekcji – cieszy się pani Iwona Kożusznik z Pogwizdowa, która również zawitała na Targi Biżuterii do Cieszyna – Dzięki temu, że tu dzisiaj przyjechałam mam świetną okazją do kupienia upominków dla najbliższych. Dzień Matki tuż, tuż, więc... mam już upatrzony prezent, ale jeszcze raz przejdę między stoiskami dla pewności, że wybrałam najpiękniejszy...

Okazuje się, że piękne przedmioty kuszą nie tylko panie. Sporą część odwiedzających Targi stanowią właśnie mężczyźni. - Chcę zrobić mojej dziewczynie niespodziankę, może kupię jakieś kolczyki, albo bransoletkę. Niestety trudno mi się zdecydować, tyle tu tego, że sam nie wiem co wybrać – śmieje się kupujący – Jak tak dalej pójdzie to chyba zdecyduję się na cały komplet.

Łatwo zauważyć, że na Targach dużym powodzeniem cieszą się bursztyny i kamienie naturalne. - Kocham biżuterię i wierzę w jej lecznicze właściwości. Noszenie kamieni szlachetnych pomaga leczyć choroby oraz uzyskać powodzenie w miłość. Trzeba wybrać odpowiedni kamień. Ponieważ jestem spod znaku bliźniąt moim jest agat i topaz - dodaje pani Karina z Cieszyna.

Targi to również wspaniała okazja dla pasjonatów tworzenia biżuterii. Takich osób również tutaj nie brakowało.

BsK

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: