Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Targi dla przedsiębiorczych

W poniedziałek rusza w Cieszynie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Warsztaty, spotkania i prezentacje ofert - program wydarzenia jest bardzo bogaty. Każdy dzień poświęcony jest innemu rodzajowi przedsiębiorczości.

Poniedziałek upłynie pod znakiem wykorzystania marketingu w branży edukacyjnej. Ewa Gołębiowska, dyrektor Zamku Cieszyn, opowie jak zaprojektować przyjazną i mądrą szkołę. Będzie o zarabianiu na blogach i wykorzystywaniu portali społecznościowych.

Wśród warsztatów organizatorzy zapraszają na spotkania z bankowcami z PKO i Banku Spółdzielczego, którzy podpowiedzą uczniom jak oszczędzać. Michalina Szymura zaprezentuje metodę błyskawicznej motywacji Michaela Patalona, a Janusz Buzek poprowadzi wykład o tym jak samorząd może wspierać lokalną przedsiębiorczość. Na środę zaplanowano prezentację ofert lokalnych firm i instytucji w ramach akcji „Mini staż – Max informacja”.

Czwartek upłynie pod hasłem ekonomii społecznej. Będzie można zobaczyć jak funkcjonują warsztaty w ramach przedsiębiorstwa społecznego prowadzonego przez Fundację Być Razem.  Spółdzielnia socjalna OFKA zainauguruje swoją nową działalność hotelową, a specjaliści opowiedzą o tym jak założyć i dobrze prowadzić spółdzielnię socjalną.

W sobotę czas na oddech. Organizatorzy zapraszają na poranną zumbę, powiedz czy na bieganiu i wspinaczce można zarobić. Zostaną  również zaprezentowane dobre praktyki przedsiębiorczych mieszkańców Cieszyna.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości będzie trwał od poniedziałku (17.11) do soboty (22.11). Organizatorem wydarzenia jest Klub Przedsiębiorcy działający na Zamku Cieszyn. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM znajdziecie tutaj

 

HBB
 

źródło: ox.pl
dodał: HBB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: