Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Talenty w gminie Goleszów

Wtorek (17 maja) był dniem szczególnym zwłaszcza dla uczniów szkół podstawowych, którzy wzięli udział w konkursie „Poznajemy  pomniki  przyrody w gminie Goleszów”.

W "zmaganiach" wzięli  udział uczniowie klas  V  i  VI  szkół  podstawowych  gminy  Goleszów.  W siedzibie PTTK  „Beskid Śląski” w Cieszynie odbyło się  uroczyste  wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego. Komisja oceniając prace miała nie lada "orzech do zgryzienia". To dowód na to, że i tutaj  talentów nie brakuje.

- Spośród nadesłanych prac wykonywanych rożnymi  technikami / kredki,  ołówek,  plastelina  wycinanki   lub  nalepianki/ Komisja  Ochrony  Przyrody  nagrodziła  i wyróżniła  najlepsze prace.  Nagrodzeni  uczniowie,  którzy  przybyli  do oddziału w towarzystwie  prowadzących  ich do konkursu  opiekunów  szkolnych otrzymali  nagrody  książkowe ufundowane przez współorganizatora  Urząd  Gminy  w Goleszowie. Ponadto  ze strony PTTK wszystkim nagrodzonym wręczono dyplomy  i książeczki  „Turysta  Przyrodnik” - wyjaśnia Jan Machała przewodniczący KOP PTTK Beskid Śląski oraz organizator i pomysłodawca konkursu.

Nagrodę specjalną Euroregionu OLZA  za "artyzm"  w wykonanej  pracy otrzymała Marta ŚLIWKA zeSzkoły Podstawowej w Cisownicy. Wszystkie  prace  konkursowe  oglądać  można będzie na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury w Goleszowie.

Nagrodzeni:
1.Ola KORZEC  - SP Puńców
2.Dominika WILK  - SP Cisownica
3.Bartek BYRTEK - SPGoleszów
4.Samuel KLODA  - SP Dzięgielów

Wyróżnienia:
-  Ola KOŻDOŃ - SP- Dzięgielów
-  Sara KIECKO  - SP- Goleszów
-  Gosia RAKOWSKA -SP- Dzięgielów

 

BsK

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: