Takiej strony w Cieszynie jeszcze nie było...

W Cieszynie została uruchomiona nowa strona internetowa sport.cieszyn.pl. Strona jest ewenementem na skalę Polski, biorąc pod uwagę miasta naszej wielkości - podkreślał włodarz Cieszyna podczas prezentacji nowej strony.

Ruszyła nowa strona internetowa www.sport.cieszyn.pl.Stronę zaprezentowano wczoraj (19.09) podczas konferencji prasowej w cieszyńskim magistracie. Gościem specjalnym był Mateusz Ligocki polski snowboardzista, trzykrotny olimpijczyk. Ligocki został twarzą nowej strony. 

Strona zrodziła się z potrzeby pokazania tego, co dzieje się w Cieszynie w sferze sportu. Uważam, że jest ewenementem na skalę Polski, jeżeli chodzi o miasta naszej wielkości. Zdecydowaliśmy się na to dość duże przedsięwzięcie, ale wynika to z naszego przekonania, że w obszarze sportu sporo się dzieje – podkreślał Burmistrz Ryszard Macura. 

Nową stronę zaprezentował Naczelnik Wydziału Sportu Cezary Cieńciała. Na stronie znajdziemy: relacje z zawodów; kalendarz sportowy; podział na sporty zespołowe, indywidualne, motorowe; sportowe wydarzenia w obiektywnie. Oprócz tych najświeższych informacji, klikając w zakładkę menu, możemy poznać historię cieszyńskiego sportu, sportowców, kluby sportowe oraz obiekty sportowe. W Cieszynie dużo się dzieje, a cieszyniacy o tym nie wiedzą. Ta strona pozwoli na to żeby lepiej i szybciej można było zapoznać się z ofertą sportową – dodał Cieńciała. 

Burmistrz zwrócił uwagę, iż każdy może aktywnie uczestniczyć w kreowaniu strony. Mogą to być kluby sportowe, mieszkańcy, osoby związane ze sportem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sportem do przesyłania nam informacji na temat historii sportu w Cieszynie, ludzi sportu cieszyńskiego, fotorelacji i videorelacji z wydarzeń sportowych, ale także do informowania nas o różnych wydarzeniach związanych ze sportem w Cieszynie. Będziemy także wdzięczni za podzielenie się z nami wszelkimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi funkcjonowania strony internetowej – czytamy na stronie.

Mateuszowi Ligockiemu nowa sportowa strona bardzo się podoba. Brakowało czegoś takiego. Będę częstym gościem tej strony. Myślę, że znajdziecie tam również sporo dobrych informacji o cieszyńskich snowboardzistach – przyznał w rozmowie z naszą redakcją. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-09-21 07:19:29
bronsky1964: Ewenementem jest brak sportu w Cieszynie takiego jaki jest we wsi Nieciecza,Bytów,Niepołomice itp.A w najbliższej okolicy proszę bardzo-jest 4 liga w piłce nożnej w Ustroniu,Skoczowie.Ale za to jest viva il canto.To zastanówcie się barany co chcecie tak naprawdę mieć.
2017-09-21 08:05:14
omam: Wszystko fajnie, że ze strony sport.CIESZYN.pl możemy się dowiedzieć co dzieje się w Cieszynie przez weekend, np. że w sobotę są Mistrzostwa Młodzików w Białej Podlasce, Mistrzostwa Śląska Dzieci w hokeju na trawie w Siemianowicach Śląskich... Nie można natomiast dowiedzieć się, że w każdą sobotę o 9.00 na al. Łyska można przyjść i sprawdzić się w darmowym biegu na 5 km na cieszyńskim parkrunie.<br /><br />Czy UM w Cieszyn wstydzi się cieszyńskiego parkrunu, gdzie co tydzień od marca 2014 r. kilkoro wolontariuszy organizuje bieg dla średnio 50 osób?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją