Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tak spędzali wakacje w Hażlachu (wyniki konkursu)

Początkiem sierpnia 2019 roku wójt Hażlacha Grzegorz Sikorski ogłosił konkurs, którego celem było promowanie gminy oraz aktywizacja mieszkańców. Było to już drugie tego typu wydarzenie. Tym razem, aby wziąć udział w konkursie, należało nadesłać zdjęcie z wakacji, zaopatrzone w krótki opis. Wójt zachęcał mieszkańców gminy (i nie tylko) do pokazania, w jak kreatywny sposób można spędzać wolny czas w Gminie Hażlach.

Na konkurs nadesłano kilkadziesiąt zdjęć, z których większość pokazywała, jak pięknie jest w Gminie Hażlach. Wybór zwycięzców, jak podkreślają organizatorzy, był naprawdę trudny, dlatego postanowiono oddać głos ogółowi – zdjęcia zostały opublikowane w mediach społecznościowych, gdzie mogli zagłosować wszyscy zainteresowani. Zwycięzcy otrzymali ponad 170 „polubień”, jednak rywalizacja była naprawdę zacięta.

- To była niesamowita końcówka wakacji, która wywołała wiele pozytywnych emocji (…) Można powiedzieć, że to nie był konkurs, to była zabawa, w której wzięło udział wiele osób, które nadesłały bardzo ciekawe i oryginalne zdjęcia. Dlatego wyłonić zwycięzcę było bardzo trudno – zwłaszcza że jury było dwuosobowe. Myślę, że wygrana w tym wszystkim nie jest najważniejsza, chodziło o zabawę. Zdecydowali internauci, którzy zachwycili się zdjęciem p. Tomasza Sadłek. Wygrana ma niepowtarzalny smak, zwłaszcza że nagrodą była najlepsza pizza w okolicy – podsumowuje Grzegorz Sikorski, dodając, że fundatorem nagród był jeden z lokalnych przedsiębiorców.

W tym przypadku określenie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, można rozumieć w dwojaki sposób. Z pewnością zwycięzcy konkursu mają apetyt na doskonałą pizzę, z kolei wójt ma apetyt na promowanie Gminy Hażlach dalej, na skalę ogólnopolską — Na zakończenie zostałem zapytany przez dzieciaki czy planuję coś jeszcze… No cóż - każdy, kto mnie zna, to wie, że tak. Może się uda, że wkrótce będzie się bawiła z nami cała Polska – uchyla rąbka tajemnicy Sikorski.

 

Poniżej galeria konkursowa.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: