Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tak bawili się z Dodą!

Tłum fanów przywitał Dodę na koncercie w Ustroniu. Widowiskowe show zgromadziło setki osób.

Krzyczący tłum fanów z kartą na autograf w ręku może oznaczać tylko jedno - występ gwiazdy i to nie małego formatu. Jednak, kiedy przyglądniemy się rozmachowi koncertu, który odbył się w Ustroniu możemy być już pewni. Do ustrońskiego amfiteatru przyjechała sama królowa polskiej sceny muzycznej, laureatka wielu prestiżowych nagród i najpopularniejsza polska wokalistka - Doda.

Impreza rozpoczęła się o godz. 20.00 na zgromadzonych w amfiteatrze czekała miła niespodzianka. Odpowiadając na pytania dotyczące życia gwiazdy, można było otrzymać gadżet związany z Dodą. Kubki i plakaty oraz zaproszenia na prywatne zdjęcie z wokalistką rozeszły się bardzo szybko. Fani poradzili sobie wybitnie, nawet ze szczegółowymi pytaniami dotyczącymi życia Dody.

Kiedy wokalistka pojawiła się na scenie tłum szalał. Magia światła, kolorów i niezwykłych efektów specjalnych w połączeniu z mocnym głosem wokalistki i show odgrywanym na scenie sprawiły, że publiczność zgromadzona w ustrońskim amfiteatrze szalała. – Witam was bardzo serdecznie, moją magiczną różdżką sprawię, że będziecie się dobrze bawić – powiedziała Doda. Tłum odpowiedział głośnymi okrzykami i owacjami.

Podczas koncertu można było wysłuchać zarówno piosenek, które pamiętać można jeszcze za czasów występów Dody z zespołem Virgin, jak i utworów z najnowszej płyty wokalistki „7 pokus głównych”. Większość śpiewała nie tylko Doda, ale i publiczność. Doda przedstawiła też ustrońskiej publiczności swojego najnowszego chłopaka, który wjechał na scenę jako pół koń, pół człowiek...

Niespodzianką był również występ Dody w duecie z twórcą Paktofoniki, pochodzącym ze Śląska raperem Focus.

- Koncert był bardzo fajny, byłem pod wrażeniem duetu Focus i Doda. To było mega przeżycie. To była furora! Naprawdę udany koncert! Fajne podsumowanie wakacji – mówi Michał Noga, który pochodzi z Rzeszowa i wypoczywa w Ustroniu.

To nie koniec Magicznego Lata w Ustroniu. Już 25 sierpnia (czwartek)w ustrońskim amfiteatrze wielkie podsumowanie wakacji w rytmie reggae. O godz. 18.30 koncert zespołu Raggafaya, a o godz. 20.00 gwiazda wieczoru: SGM z Kamilem Bednarkiem!

Bilety w przedsprzedaży można kupić już za 35 zł. Zobacz gdzie można kupić bilety!
Czytaj też więcej o magicznym lecie! www.laurus.info.pl.

Imprezy w ramach magicznego lata odbywają się pod patronatem prasowym Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

KOD


Zobacz też zdjęcia z koncertu – Feel fot. Patryk Kłoda
Zobacz zdjęcia z koncertu - Budka Suflera fot. Piotr Iwacz

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU DODY FOT.PATRYK KŁODA

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: