Szwankowała skuteczność, Ustronianki w piątek zagrają o awans
Zawodniczki z Ustronia przystąpiły do turnieju finałowego w Sierakowicach w wielkim stylu, pokonując na otwarcie 1KS Ślęza 3Alfa Wrocław, o czym więcej pisaliśmy tutaj. Podopieczne Rafała Filipczyka, Kamili Jędrysik i Marceliny Pali zmierzyły się w czwartek z Raciborzem, z którym dwukrotnie wygrały w sezonie zasadniczym.
Jednak tym razem z wygranej radowały się koszykarki IZTRANS, które od pierwszych minut wypracowały sobie przewagę i ostatecznie zwyciężyły 58:32. Ustronianki poniosły porażkę, ale wciąż pozostają w grze o awans do strefy medalowej. Siła w piątek zmierzy się z MUKS 3W Maszyny Budowlane Bydgoszcz (transmisja) i tylko wygrana zapewni jej udział w półfinale. Początek meczu o godz. 15.
Mistrzostwa Polski w koszykówce do lat 13, turniej finałowy, grupa B:
IZTRANS MiniBasketball Racibórz - TRS Siła Ustroń 58:32 (16:8, 9:9, 11:7, 22:8)
TRS Siła Ustroń: Milena Niesyt (11 pkt.), Maja Rymorz (6), Zuzanna Lepisiewicz (6), Wiktoria Lipowska (5), Zofia Nawrat (2), Justyna Odrzywolska (2), Nikola Kłósko, Maja Piszczek, Rebeka Górniok, Lea Górniok, Emilia Sikora, Ewa Brodacka, Blanka Talik, Wiktoria Tymowicz, Marcelina Greń
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33