Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szusowanie w mieście

Ci, którzy z jakichś przyczyn nie mogą pozwolić sobie na wyjazd na narty w góry, choćby te najbliższe, do Brennej, Ustronia czy Wisły, nie muszą wcale rezygnować ze zjazdów na deskach. Pełną parą ruszył już bowiem wyciąg na Cieślarówce w Cieszynie. Stok jest łatwy, poradzi sobie więc na nim każdy narciarz, nawet początkujący.

Wyciąg jest czynny codziennie od godz. 9.00 do godz.19.00. Przy dużej frekwencji, po uzgodnieniu z prowadzącym wyciąg, jest możliwość wydłużenia tego czasu. Dodatkowym autem jest fakt, że stok jest oświetlony. Ceny biletów dla dzieci i młodzieży do lat 18-stu to 5 zł za 10 przejazdów, a dla dorosłych 10 zł za 10 przejazdów.

W piątek, 31 stycznia, była też możliwość pojeździć za darmo. Jak informowała  oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Cieszynie  „W związku z otwarciem stoku "Cieślarówka" zapraszamy dzieci i młodzież z cieszyńskich szkół podstawowych i gimnazjalnych do skorzystania z możliwości otrzymania darmowych karnetów. 31 stycznia dostępnych będzie 70 bezpłatnych 10 przejazdowych karnetów. Po okazaniu legitymacji karnety do odbioru w kasie przy wyciągu.

(indi)
 

źródło: ox.pl
dodał: ID

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: